صبحانه در استانبول

در استانبول کجا صبحانه بخوریم ؟

شرح

بهترین مکان ها در استانبول برای خوردن صبحانه

صبحانه در استانبول | در ترکیه وعده های غذایی بسیار مهم  و در فرهنگ این کشور نقش بسزایی دارد . یکی از مهمترین وعده غذایی ترکیه صبحانه می باشد که به دلیل بالا بودن تنوع غذایی در سرو صبحانه بسیار معروف است . مسافرانی که به ترکیه سفر می کنند باید در نظر داشته باشند هنگام میل کردن صبحانه در کافه ها و رستوران ها با یک میز با پر از خوراکی های متنوع رو به رو خواهند شد . با ایلیا گشت همراه باشید تا با بهترین مکان های استانبول برای خوردن صبحانه آشنا شوید .

صبحانه در استانبول

رستوران کافه مانژری

یکی از بهترین کافه های استانبول کافه مانژری است که در نزدیکی محله ی « ببک » (Bebek) با چشم انداز زیبای « بوسفوروس » (Bosphorus) قرار دارد که این کافه را تبدیل به یک جای دنج تبدیل کرده است . منوی غذایی این کافه بسیار شگفت انگیز و تنوع فروانی دارد . به شما پیشنهاد می دهیم حتما در این کافه یک وعده صبحانه میل کنید .

کافه در استانبول

کافه چکماک

در بخش اروپایی استانبول در منطقه بشیکتاش (Beşiktaş) و در خیابان «شاعیر ویسی» (Şair Veysi) کافه چکماک قرار دارد که یکی از بهترین و قدیمی ترین کافه های استانبول است . پنیرها و زیتون ،  خامه و عسل، تخم مرغ و حتی کباب گوشت بره در صبحانه این کافه سرو می شود .

کافه چکماک استانبول

کافه آشک قهوه

رو به روی بسفر در یک مکان عالی با چشم اندازی زیبا ، کافه آشک قهوه قرار دارد که یکی از بهترین کافه های این کشور محسوب می شود . عسل، زیتون، مربای خانگی ، بیکن و املت همراه با نوشیدنی «میموسا» می توانید در این رستوران میل کنید .

کافه آشک استانبول

کافه کله

کله (Kale) درزبان ترکیه به معنای برج است . کافه کله در نزدیکی بسفر با سرو صبحانه های سنتی ترکی جزو یکی از کافه های خوب این کشور می باشد . همچنین انواع صبحانه آسیایی، اروپایی و مدیترانه ای در این رستوران سرو می شود . به شما پیشنهاد می کنیم یک وعده صبحانه در این کافه میل کنید .

کافه کله استانبول

کافه بک یارد

کافه بک یارد در بالای تپه های سرسبز و زیبای ببک با آب و هوای مطلوب قرار دارد . این کافه مورد استقبال جوانان ترکی قرار گرفته است . خوردن یک وعده صبحانه در باغ این رستوران با نمای خارق العاده یک تجربه ی شیرین و خوشمزه است .  گرانولای خانگی ( شامل جو پوست‌کنده، مغز دانه‌ها، عسل اوقات برنج پوست‌کنده است) ، تخم مرغ بندیکت ( صبحانه  کلاسیک آمریکایی) ، پن کیک یا بشقاب‌های صبحانه با مواد فصلی بومی جزو محبوب های این رستوران می باشد که بسیار طرفدار دارد .

کافه بک یارد استانبول

موقعیت هتل