صبحانه در استانبول

صبحانه در استانبول

شرح

در ترکیه وعده های غذایی بسیار مهم  و در فرهنگ این کشور نقش بسزایی دارد . یکی از مهمترین وعده غذایی ترکیه صبحانه می باشد که به دلیل بالا بودن تنوع غذایی در سرو صبحانه بسیار معروف است . مسافرانی که به ترکیه سفر می کنند باید در نظر داشته باشند هنگام میل کردن صبحانه در کافه ها و رستوران ها با یک میز با پر از خوراکی های متنوع رو به رو خواهند شد.با ایلیا گشت همراه باشید تا با بهترین مکان های برای خوردن صبحانه در استانبول  آشنا شوید.

خرید پکیج تور ارمنستان

بهترین مکان ها برای خوردن صبحانه در استانبول 

رستوران کافه مانژری

یکی از بهترین کافه های استانبول کافه مانژری است که در نزدیکی محله ی « ببک » (Bebek) با چشم انداز زیبای « بوسفوروس » (Bosphorus) قرار دارد که این کافه را تبدیل به یک جای دنج تبدیل کرده است . منوی غذایی این کافه بسیار شگفت انگیز و تنوع فروانی دارد . به شما پیشنهاد می دهیم حتما در این کافه یک وعده صبحانه میل کنید .

رستوران کافه مانژری در استانبول

کافه چکماک

در بخش اروپایی استانبول در منطقه بشیکتاش (Beşiktaş) و در خیابان «شاعیر ویسی» (Şair Veysi) کافه چکماک قرار دارد که یکی از بهترین و قدیمی ترین کافه های استانبول است . پنیرها و زیتون ، خامه و عسل، تخم مرغ و حتی کباب گوشت بره در صبحانه این کافه سرو می شود.

کافه چکماک استانبول

کافه آشک قهوه

رو به روی بسفر در یک مکان عالی با چشم اندازی زیبا ، کافه آشک قهوه قرار دارد که یکی از بهترین کافه های این کشور محسوب می شود . عسل، زیتون، مربای خانگی ، بیکن و املت همراه با نوشیدنی «میموسا» می توانید در این رستوران میل کنید .

خرید بلیط تهران ارمنستان

کافه آشک استانبول

کافه کله

کله (Kale) درزبان ترکیه به معنای برج است .کافه کله در نزدیکی بسفر با سرو صبحانه های سنتی ترکی جزو یکی از کافه های خوب این کشور می باشد . همچنین انواع صبحانه آسیایی، اروپایی و مدیترانه ای در این رستوران سرو می شود . به شما پیشنهاد می کنیم یک وعده صبحانه در این کافه میل کنید .

کافه کله استانبول

کافه بک یارد

کافه بک یارد در بالای تپه های سرسبز و زیبای بک با آب و هوای مطلوب قرار دارد . این کافه مورد استقبال جوانان ترکی قرار گرفته است . خوردن یک وعده صبحانه در باغ این رستوران با نمای خارق العاده یک تجربه ی شیرین و خوشمزه است .  گرانولای خانگی ( شامل جو پوست‌کنده، مغز دانه‌ها، عسل اوقات برنج پوست‌کنده است) ، تخم مرغ بندیکت ( صبحانه  کلاسیک آمریکایی) ، پن کیک یا بشقاب‌های صبحانه با مواد فصلی بومی جزو محبوب های این رستوران می باشد که بسیار طرفدار دارد .

کافه بک یارد استانبول

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط