جاذبه های طبیعی آلمان

برای طبیعت گردی در آلمان کجا برویم؟

شرح

آلمان مانند سایر کشور ها دارای جاذبه های متنوع و مختلفی می باشد. گردشگران زیادی برای بازدید از این جاذبه ها به این کشور سفر می کنند . کشور آلمان در کنار جاذبه های تاریخی خود دارای جاذبه های طبیعی بسیاری می باشد که نظر هر گردشگری را به خود جلب می کند. بسیاری از این جاذبه های طبیعی جزو برترین جاذبه های قاره اروپا می باشند، ما در این مقاله 5 مورد از پر بازدید ترین جاذبه های طبیعی آلمان را برای شما معرفی می کنیم. با ما در ایلیا گشت همراه باشید.

جاذبه های طبیعی آلمان

دریاچه کنستانس ( Lake Constance )

یکی از پر بازدید ترین جاذبه های طبیعی آلمان دریاچه کنستانس می باشد، این دریاچه در واقع بین مرز سه کشور آلمان، سوئیس، اتریش واقع شده است. از ویژگی های این دریاچه می توان به داشتن جزایر متعدد آن اشاره کرد. نام یکی از زیباترین و معروفترین این جزیره ها جزیره مانیاد می باشد. سالانه بسیاری از گردشگران برای بازدید از این دریاچه و جزیره به کشور آلمان سفر می کنند.

دریاچه کنستانس

پارک ملی هارز ( harz )

پارملی هارز در مرکز کشور آلمان و بین مرز سه شهر این کشور واقع شده است. این پارک دارای منظره بسیار زیبایی می باشد که توجه بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی آلمان را به خود جلب می کند. اگر علاقه به کوه نوردی و طبیعت بکر دارید پارک هارز می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. این پارک به عنوان یک پارک جنگلی ملی در دنیا شناخته شده است و از دو قسمت بالایی که به صورت کوه، و قسمت پایینی آن که پوشش گیاهی آن بیشتر می باشد تشکیل شده است. قسمت پایینی پارک از درختان برگ ریز ، و در قسمت بالایی از درختان مخروطی و کاج تشکیل شده است.

پارک ملی هارز

آبشار روتباخ ( rothbach )

یکی دیگر از معروف ترین جاذبه های طبیعی آلمان آبشار روتباخ است که می توان جزو بلندترین جاذبه و سحرانگیز ترین آبشارهای کشور آلمان دانست. این آبشار در نزدیکی دریاچه اوبرس در پارک ملی برشتسگادن (Berchtesgaden)قرار گرفته است. ارتفاع این آبشار 470 متر می باشد و آن را به بلند ترین آبشار کشور آلمان تبدیل کرده است. پارک جنگلی برشتسگادن به دلیل دارا بودن محیط طبیعی بسیار زیبا سالانه گردشگران داخلی و خارجی بسیاری را به خود جلب می کند.

آبشار روتباخ

دریاچه کوینگس

دریاچه کوینگس نیز مانند آبشار روتباخ در پارک ملی و جنگلی برشتسگادن قرار گرفته است. پارک ملی برشتسگادن را می توان جزو تمیزترین و بکرترین پارک های جنگلی کشور آلمان دانست و اگر علاقه ای به قایق سواری و ماهیگیری دارین این دریاچه می تواند جاذبه گردشگری مناسبی برای شما باشد.

دریاچه کوینگس

پارک ملی جازموند

پارک ملی جازموند جزو جاذبه های طبیعی آلمان به حساب می آید و سالانه گردشگران بسیاری را به خود جلب می کند. این پارک ملی جزو کوچکترین پارک ها حفاظت شده آلمان به شمار می آید. از ویژگی های دیدنی این پارک ملی، می توان به داشتن صخره های گچی سفید زیبا اشاره کرد و از جاذبه های معروف این پارک جزیره روگن را می توان نام برد.

پارک جازموند

موقعیت هتل

کشور: آلمان
شهر: مونیخ

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک