جاذبه های طبیعی آلمان

برای طبیعت گردی در آلمان کجا برویم؟

شرح

معرفی جاذبه های طبیعی آلمان

طبیعت گردی آلمان

آلمان مانند سایر کشور ها دارای جاذبه های متنوع و مختلفی می باشد . گردشگران زیادی برای بازدید از این جاذبه ها به این کشور سفر می کنند . کشور آلمان در کنار جاذبه های تاریخی خود دارای جاذبه های طبیعی بسیاری می باشد که نظر هر گردشگری را به خود جلب می کند . بسیاری از این جاذبه های طبیعی جزو برترین جاذبه های قاره اروپا می باشند ، ما در این مقاله 5 مورد از پر بازدید ترین جاذبه های کشور آلمان را برای شما معرفی می کنیم . با ما در ایلیا گشت همراه باشید .

دریاچه کنستانس ( Lake Constance )

یکی از پر بازدید ترین جاذبه های کشور آلمان دریاچه کنستانس می باشد ، این دریاچه در واقع بین مرز سه کشور آلمان ، سوئیس ، اتریش واقع شده است . از ویژگی های این دریاچه می توان به داشتن جزایر متعدد آن اشاره کرد . نام یکی از زیباترین و معروفترین  این جزیره ها جزیره مانیاد می باشد . سالانه بسیاری از گردشگران برای بازدید از این دریاچه و جزیره به کشور آلمان سفر می کنند .

جزیره مانیاد

پارک ملی هارز ( harz )

پارملی هارز در مرکز کشور آلمان و بین مرز سه شهر این کشور واقع شده است . این پارک دارای منظره بسیار زیبایی می باشد که توجه بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی آلمان را به خود جلب می کند . اگر علاقه به کوه نوردی و طبیعت بکر دارید پارک هارز می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد . این پارک به عنوان یک پارک جنگلی ملی در دنیا شناخته شده است و از دو قسمت بالایی که به صورت کوه ، و قسمت پایینی آن که پوشش گیاهی آن بیشتر می باشد تشکیل شده است . قسمت پایینی پارک از درختان برگ ریز ، و در قسمت بالایی از درختان مخروطی و کاج تشکیل شده است .

پارک ملی هارز

آبشار روتباخ ( rothbach )

آبشار روتباخ را می توان جزو بلندترین جاذبه و سحرانگیز ترین آبشارهای کشور آلمان دانست . این آبشار در نزدیکی دریاچه اوبرس در پارک ملی برشتسگادن (Berchtesgaden)قرار گرفته است . ارتفاع این آبشار 470 متر می باشد و آن را به بلند ترین آبشار کشور آلمان تبدیل کرده است . پارک جنگلی برشتسگادن به دلیل دارا بودن محیط طبیعی بسیار زیبا سالانه گردشگران داخلی و خارجی بسیاری را به خود جلب می کند .

آبشار روتباخ

دریاچه کوینگس

دریاچه کوینگس نیز مانند آبشار روتباخ در پارک ملی و جنگلی برشتسگادن قرار گرفته است . پارک ملی برشتسگادن را می توان جزو تمیزترین و بکرترین پارک های جنگلی کشور آلمان دانست و اگر علاقه ای به قایق سواری و ماهیگیری دارین این دریاچه می تواند جاذبه گردشگری مناسبی برای شما باشد .

دریاچه کوینگس

پارک ملی جازموند

پارک ملی جازموند جزو جاذبه های برتر کشور آلمان به حساب می آید و سالانه گردشگران بسیاری را به خود جلب می کند . این پارک ملی جزو کوچکترین پارک ها حفاظت شده آلمان به شمار می آید . از ویژگی های دیدنی این پارک ملی ، می توان به داشتن صخره های گچی سفید زیبا اشاره کرد و از جاذبه های معروف این پارک جزیره روگن را می توان نام برد  .

پارک جازموند

موقعیت هتل