غذاهای کوش آداسی

در کوش آداسی چی بخوریم ؟

شرح

مزه گردی در کوش آداسی

غذاهای کوش آداسی | کوش آداسی به عنوان یک شهر زیبا و توریستی که در ترکیه قرار دارد ، سالیانه میزبان مسافران زیادی می باشد . علاوه بر جاذبه های دیدنی به خصوص سواحل جذاب این شهر ، غذاهایی با طعم عالی و به یادماندنی که دارد باعث شده است که اگر مسافری به این شهر سفر می کند حتما باید از پول سفر خود مقدار زیادی را برای خورد و خوراک در کوش آداسی نگه دارد زیرا خوراکی ها و غذاهای کوش آداسی بسیار با ذائقه ی ما ایرانیان سازگار است و طرفداران زیادی دارد . با ما همراه باشید تا با غذاهای کوش آداسی آشنا شوید .

غذاهای کوش آداسی

صبحانه ترکی

صبحانه در کوش آداسی ، زیر آسمان آبی با هوای عالی بسیار لذت بخش است . با همین تصورات همراه با یک میز پر از غذاهای خوشمزه همراه با عسل، نان محلی، پنیر فتا، زیتون سیاه، سوسیس، تخم مرغ آب پز، گوجه فرنگی و استکانی کمر باریک  بسیار جذاب است .

صبحانه در کوش آداسی

کباب ترکی

کباب ترکی یکی از معروف ترین و شناخته شده ترین غذاهای ترکیه خصوصا غذاهای کوش آداسی می باشد . کباب آدانا ترکیبی از کوبیده، جوجه، گوجه فرنگی و ادویه می باشد که به ذائقه ی ایرانیان بسیار نزدیک است . دونر کباب نیز بسیار معروف است که در ایران هم طرفداران خاص خودش را دارد . کباب اسکندر از ورقه های نازک گوشت گوسفند است که بعد از کباب شدن با سس گوجه فراوان و ماست چکیده درست می شود . این کباب را بیشتر در شمال غرب ترکیه می توانید میل کنید .

کباب ترکی

دلمه و پیتزا های کوش آداسی

یکی از خوشمزه ترین غذاهای کوش آداسی که در ایران هم همانند آن را خورده اید ، لاماجون می باشد . گوشت چرخ شده ریز، جعفری و فلفل روی نان پیتا مواد اصلی این غذا است . در رستوران های محلی که در سطح شهر قرار دارد اکثرا دلمه فلفل رنگی و دلمه برگ مو سرو می شود .

دلمه ترکی

غذا های مدیترانه ای کوش آداسی

غذاهای دریایی در کوش آداسی بسیار پر طرفدار است . چاشنی یونانی و مدیترانه ای غذا دلیل بر خوشمزگی غذاها می باشد . با چند رستوران دریایی  آشنا شوید :

رستوران آولو(Avlu) : این رستوران  برای وعده های غذایی نهار وشام آماده پذیرایی از مهمانان است . جذابیت این رستوران به دلیل قرار گرفتن کنار اسکله می باشد .

رستوران فره(Ferah) : یک رستوران زیبا در کنار دریا همراه باغذاهای لذیذ دریایی را می توانید در این مکان تجربه کنید .

غذاهای دریایی کوش آداسی

رستوران کوردون | Kordon

در بلوار ۵۰ آتاتورک رستوران کوردون قرار دارد . در این رستوران غذاهای فست فود و غذاهای ترکی سرو می شود . افرادی که مشکل فشار خون دارند اما دوست دارند در این شهر غذاهای ترکی را تجربه کنند ، ما این رستوران را پیشنهاد می دهیم .

رستوران کوردون کوش آداسی

موقعیت هتل