پارک آبی لند آو لجندز آنتالیا

پارک آبی لند آو لجندز آنتالیا

Land of Legends Antalya Water Park

شرح

پارک آبی لند آو لجندز آنتالیا فرصتی برای تفریح در فضایی امن و بی نظیر از جمله امکان شنا با دلفین ها، غواصی و تماشای موجودات دریایی، و برقراری ارتباط با نهنگ های سفید عظیم جثه و پنگوئن های جذاب و بامزه است . یکی از جذابیت هایی مهمش سینمای ۵ بعدی که از کیفیت بسیار خوبی هم بهره مند است .

تجربه هیجان انگیز در پارک آبی لند آو لجندز آنتالیا

پارک آبی لند آو لجندز آنتالیا مقصد جالبی برای سفر به این شهر ساحلی و تفریحات آبی آن میباشد . ترکیه در زمینه جلب گردشگران اقدام به ساخت پارک های آبی با امکانات و خدمات فوق العاده ای نموده است .

 یکی از این اقدامات با ارزش پارک آبی لند آو لجندز در آنتالیا است . که از آن می توان به عنوان یکی از معروف ترین پارک های آبی ترکیه نامبرد .

موقعیت مکانی پارک آبی لند آو لجندز آنتالیا

این پارک بخشی ازهتل ۵ ستاره  لند آو لجندز آنتالیا است . در فاصله ۳۰ کیلومتری از مرکز این شهر در محله بلچ پاک آبی لند آو لجندز قرار گرفته است .این پارک برای گردشگران شرایطی را فراهم نموده که در کنار موجودات دریایی ، آرامش و هیجانی را یکجا تجربه نمایند .

تفریحات جذاب و متنوع پارک آبی لند آو لجندز آنتالیا

یکی از مشهورترین مجموعه های آبی در آنتالیا است . پارک آبی لند با وسایل و امکانات بسیار میتوان به ۸ استخر، ۴۳ سرسره، سینمای ۵ بعدی، دلفیناریوم و … در آن اشاره کرد .

تفریحات هیجان انگیز از جمله رودخانه وحشت، چاله فضایی، رفتینگ با سرعت ، استخر موج و جکوزی از جمله مواردی است که می تواند یک روز عالی و پر انرژی را برای بازدیدکنندگان فراهم می آورد .

رودخانه آرام پارک آبی لند آو لجندز

لذت قایق سواری را با قایق های بادی ر در استخری که به شکل رودخانه آرام شبیه سازی شده را از دست ندهید .

استخر توپ و موج در پارک آبی لند

استخر توپ و موج فرصتی مناسب برای تخلیه انرژی در سفر به آنتالیا را فراهم می آورد .  این مجموعه با بازی های دست جمعی با توپ و موج لحظاتی پر از آدرنالین را برایتان به همراه خواهد داشت .

استخر موج پارک آبی لند آولجندز

استخر موج برای بازدیدکنندگان امواجی از سواحل دریا را شبیه سازی کرده و از گوشه و کنار صخره ها امواجی مصنوعی را ایجاد می کند و آب را با شناب درون استخر می ریزد .

رودخانه وحشی یا خروشان آنتالیا

در این رودخانه  باید با امواج خروشان مصنوعی که در این استخر وجود دارد جدال کنید و با قایق های بادی که سوار هستید به اطراف مختلف بروید. ورود به این بخش محدودیت سنی بالای ۱۲ سال نیز دارد. افراد زیر این سن می بایست همراه داشته باشد.

استخر کودکان در آولجندز

بخش هایی موجود در پارک آبی لند آو لجندز محدودیت سنی زیر ۱۲ سال وجود دارد . به همین دلیل در این مجموعه برای کودکان زیر ۱۲ در نظر گرفته تا آنها هم لحظات خوشی را در آن بگذرانند .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط