پارک آبی لند آو لجندز آنتالیا

پارک آبی لند آو لجندز آنتالیا

شرح

معرفی پارک آبی لند آو لجندز آنتالیا

پارک آبی لند آو لجندز در آنتالیا فرصتی برای تفریح در فضایی امن و بی نظیر از جمله امکان شنا با دلفین ها، غواصی و تماشای موجودات دریایی، و برقراری ارتباط با نهنگ های سفید عظیم جثه و پنگوئن های جذاب و بامزه است . یکی از جذابیت هایی مهمش سینمای ۵ بعدی که از کیفیت بسیار خوبی هم بهره مند است .

پارک آبی لند

تجربه هیجان انگیز در پارک آبی لند آو لجندز

پارک آبی لند آو لجندز آنتالیا مقصد جالبی برای سفر به این شهر ساحلی و تفریحات آبی آن میباشد . ترکیه در زمینه جلب گردشگران اقدام به ساخت پارک های آبی با امکانات و خدمات فوق العاده ای نموده است .

 یکی از این اقدامات با ارزش پارک آبی لند آو لجندز در آنتالیا است . که از آن می توان به عنوان یکی از معروف ترین پارک های آبی ترکیه نامبرد .

موقعیت مکانی پاک آبی لند آو لجندز 

این پارک بخشی ازهتل ۵ ستاره  لند آو لجندز آنتالیا است . در فاصله ۳۰ کیلومتری از مرکز این شهر در محله بلچ پاک آبی لند آو لجندز قرار گرفته است .این پارک برای گردشگران شرایطی را فراهم نموده که در کنار موجودات دریایی ، آرامش و هیجانی را یکجا تجربه نمایند .

لجندز

بخش های پارک آبی لند

یکی از مشهورترین مجموعه های آبی در آنتالیا است . پارک آبی لند با وسایل و امکانات بسیار میتوان به ۸ استخر، ۴۳ سرسره، سینمای ۵ بعدی، دلفیناریوم و ... در آن اشاره کرد .

تفریحات هیجان انگیز از جمله رودخانه وحشت، چاله فضایی، رفتینگ با سرعت ، استخر موج و جکوزی از جمله مواردی است که می تواند یک روز عالی و پر انرژی را برای بازدیدکنندگان فراهم می آورد .

رودخانه آرام پارک آبی لند آو لجندز

لذت قایق سواری را با قایق های بادی ر در استخری که به شکل رودخانه آرام شبیه سازی شده را از دست ندهید .

استخر توپ و موج در پارک آبی لند

استخر توپ و موج فرصتی مناسب برای تخلیه انرژی در سفر به آنتالیا را فراهم می آورد .  این مجموعه با بازی های دست جمعی با توپ و موج لحظاتی پر از آدرنالین را برایتان به همراه خواهد داشت .

استخر توپ و موج

استخر موج پارک آبی لند آولجندز

استخر موج برای بازدیدکنندگان امواجی از سواحل دریا را شبیه سازی کرده و از گوشه و کنار صخره ها امواجی مصنوعی را ایجاد می کند و آب را با شناب درون استخر می ریزد .

رودخانه وحشی یا خروشان

در این رودخانه  باید با امواج خروشان مصنوعی که در این استخر وجود دارد جدال کنید و با قایق های بادی که سوار هستید به اطراف مختلف بروید. ورود به این بخش محدودیت سنی بالای ۱۲ سال نیز دارد. افراد زیر این سن می بایست همراه داشته باشد.

رودخانه وحشی یا خروشان

استخر کودکان در آولجندز

بخش هایی موجود در پارک آبی لند آو لجندز محدودیت سنی زیر ۱۲ سال وجود دارد . به همین دلیل در این مجموعه برای کودکان زیر ۱۲ در نظر گرفته تا آنها هم لحظات خوشی را در آن بگذرانند .

موقعیت هتل