بازدید از برترین موزه های وین

شرح

موزهای شهر وین

بازدید از برترین موزه های وین با مشاهده از موزه‌های شهر وین وارد دنیای  دیگری  خواهید شد. شما می‌توانید با دیدن موضوعات مختلف از قبیل طبیعت ، تاریخ هنر و صلح را کشف کنید. محل  موزه‌ها محوطه ای ۶۰ هزار مترمربعی می باشد که درمنطقه هفتم شهر وین  بوده و مجموعه‌ای باورنکردنی و خارق‌ العاده از نمایشگاه‌های فرهنگی و هنر می باشد. این منطقه مکانی دیدنی و جذاب برای افرادی است که اولین بار به وین سفرمی‌کنند.

موزه های وین

موزه کره زمین

این موزه در ساختمان اصلی کتابخانه ملی اتریش می باشد، این موزه محلی برای آشنایی با تاریخ نجوم وستاره شناسی در شهر وین می باشد. در این موزه بسیاری از نمونه‌های خیره کننده ای از مینیاتوری کره زمین، ماه و مریخ در تمام محوطه داخلی موزه به شما نشان می دهد. دراین موزه اجسام کروی شکل براق و درخشان به همراه ابزارهای اخترشناسی را مشاهده می کنید.

موزه کره زمین

موزه هنرهای کاربردی

موزه هنرهای کاربردی آثارمختلف و شگفت‌انگیزی را که هر کدام به نوعی مرتبط با هنر هستند به نمایش می‌گذارد. معمولاً نمایشگاه‌های مختلفی در طول سال  با موضوعات معماری، طراحی داخلی و خارجی یا فشن مد دراین موزه  برپا شده و بهترین زمان بازدید سه‌شنبه عصرها است. در زمان برگزاری نمایشگاه‌ ورود برای همه رایگان است.

موزه هنرهای کاربردی

موزه کونست هیس توریشس

کونست هیس توریشس بزرگترین موزه هنری کشور اتریش  و یکی از ارزنده ترین موزه های جهان است. در داخل این مجموعه می‌توانید از بزرگ ترین آثار تاریخ اتریش در دوران های  هاپسبورگ و دوران جدید دیدن نمایید. در طول سال نمایشگاه‌هایی بی نظیر در این موزه برگزار می شود. یکی دیگر از جذاب ترین قسمت‌های موزه بدون شک کافه زیبا و دیدنی آن است تماشایش برای شما جالب  خواهد بود.

موزه کونست هیس توریشس

گالری بلودر

در گالری بولدرمهم‌ترین آثارنقاشی وهنری کل اتریش نگهداری می شود. این مجموعه بزرگ ‌ترین گالری نقاشی جهان دراتریش است که آثاری از قرون وسطی تا به امروزدرآن به چشم می خورد. این مجموعه منحصر به فرد با دو کاخ خود ، بالا و پایین بلوندر و باغ های گسترده آنها ، یکی از مجلل ترین و بی نظیرترین معماری درجهان است. این گالری به خاطر شاهکارهای خود معروف شده و تمام جهان آن را می‌شناسند

گالری بلودر

موقعیت هتل

کشور: اتریش
شهر: شهر وین

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک