رستوران های وین

در رستوران های وین غذا بخورید

شرح

بهترین رستوران های وین

در رستوران های وین غذا بخورید ، سبک آشپزی و غذایی در وین مانند فرهنگ آن، ریشه دار و مختلف میباشد.  و ترقی خود را مدیون منوی غذاهای اتریشی و تاثیرات آن هستند .

غذاهای وینی بسیار لذیذ و خوش طعم می باشند. اما خیلی سنگین هستند، ماده‌ی اصلی بیشترآن‌ ها گوشت گوساله است . در این شهر حتما  باید شنیتسل و تاس کباب وینی را امتحان کنید .

غذاهای اتریشی

کنستانتین فیلیپو

رستوران کنستانتین فیلیپو که به تازگی افتتاح شده با سابقه چند فرهنگی غذاهای خوشمزه‌ طبخ می‌کند . دراین مدت کم این رستوران توانسته یکی از مشهورترین رستوران‌های شهر وین باشد . در این رستوران می‌توانید طبخ غذا ها در آشپزخانه را مشاهده نمود و در عین حال از غذاهای لذیذ آن لذت ببرید .

کنستانتین فیلیپو

رینتالر بایسل

رستوران رینتالرباسیل محلی راحت و دنج بوده که با غذاهای فوق العاده ساده را با قیمت مناسب به مشتریان ارائه می کند . اگر دنبال یک شنیسل آبدار و لذیذ برای میل کردن می گردید یکی از بهترین پیشنهاد ها در این رستوران میباشد .

این رستوران به خاطر محیط گرم وصمیمانه اش  در اتریش معروف است و اغلب  غذاهای سنتی اتریشی را سرو می‌کند. این رستوران در نزدیکی منطقه یک وین قراردارد.

رینتالر بایسل

کافه لانتمن

کافه لاندتمان  یک کافه سنتی وینی است که سرزنده  دنج ، معتبر و جذاب می باشد. لذت بردن از یک فنجان قهوه تنها یکی ازدلایل بسیاری برای بازدید از کافه لاندتمان در وین است. به دلیل جو و ظرافت محیط ، میهمانان زیادی به این کافه می آیند.

منوی کافه لاندتمان شامل کافه های مخصوص ، شیرینی های تازه و کیک های روزانه و همچنین محبوب ترین غذاهای وین و اتریش است.

کافه لانتمن

فابیوس

رستوران فابیوس یک رستوران ایتالیایی است، که درمنوی  رستوران فابیوس غذای خوشمزه‌ای وجود دارد که از تنوع وکیفیت بالایی برخوردار میباشد. که هر نوع سلیقه ای را مجذوب خود میکند.یکی از جذابیت های ویژه این رستوران طراحی داخلی مجلل آن هست که شامل نمای چوبی تیره، روکش‌های چرمی، نورپردازی ملایم این رستوران را یکی از پر طرفدارترین رستوران‌های شهر کرده است..

فابیوس

اشتیررک

رستوران اشتیررک رستورانی هست که دائما در حال جستجوی عطرها و طعم های اتریش هست و پاسخگوی هر نوع سلیقه‌ای می باشد. از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد این رستوران می‌توان به تنوع بسیار زیاد  پنیرهای خوش عطر و بو و نان‌های خانگی آن اشاره کرد.

در رستوران های وین غذا بخورید ، این رستوران با انواع محصولات محلی و فصلی با کیفیت برای تهیه غذاهای بسیارلذیذ و فوق‌العاده سری به نوعی منوی سنتی اتریشی را با تغییرات مدرن و امروزی به هم آمیخته کرده.

اشتیررک

موقعیت هتل