تفریحات رایگان وین

تفریحات رایگان وین

شرح

تفریحات وین

تفریحات رایگان وین در سفربه وین توجه داشته باشید، حتما اطلاعات جامه ای مربوط به بازدیدهای رایگان آن را به ‌دست آورید تا در حد ممکن ازسفرخود به این شهرلذت ببرید.

شهروین پایتخت کشور اتریش ، یکی ازجذاب ترین و زیباترین شهرهای اروپا می باشد و به خاطر ویژگی‌های بی نظیرش و فرهنگ ویژه اش دراروپا زبان زد می باشد. ما درتلاشیم  در این مقاله  از تفریحات رایگان وین به شما اطلاعاتی را اعلام کنیم.

جذاب ترین

خانه اپرای وین

دیدن نمایش درساختمان اپرا هاوس وین بیشترین بازدید گردشگران کشوراتریش را دارد. اگر قصد ندارید مبلغ بالایی برای خرید بلیط در ردیف‌های اول بپردازید کافی ست یک ساعت قبل از شروع مراسم با چند یور برای خود بلیط ارزان تهیه کنید. این مجموعه این امکان را برای مسافران و گردشگران را فراهم کرده که در بیرون این ساختمان نمایش را مشاهده کنند.

 خانه اپرای وین

زیر سقف ستاره ها فیلم ببینید

سینماهای روباز بسیاری را در سراسر شهر وین  پیدا خواهید کرد که در تابستان  فیلم‌های مختلفی از تلویزیون های بزرگ  در شهر پخش می‌شود. یکی دیگراز رویدادهای بزرگ فستیوال موسیقی فیلم است که در میدان شهرداری برگزار می شود.

در کتابخانه‌ اصلی شهر در طبقه‌ فوق آنی آن سینما آن دِ روف یز فیلم‌های گوناگونی را به نمایش در می‌گذارد.

زیر سقف ستاره ها فیلم ببینید

موزه های رایگان وین

عصرهای سه‌شنبه می توانید به دیدن موزه هنرهای کاربردی بروید که بازدید از آن به ‌صورت رایگان به‌روی عموم مردم  بازهستند. این موزه یکی از معروفترین موزه های  وین می باشد.لازم بذکر است یکشنبه اول ماه اکثرموزه ها در کشور اتریش بصورت رایگان پذیرای شما می باشند.

موزه های رایگان وین

بناهای معروف وین

یکی دیگرازمهم‌ترین بناهای فرهنگی وین کلیسای سنت استفان است که زیبایی منحصر به فردی را به این شهر داده. کاشی‌ های رنگارنگ در سقف و چشم انداز بیرونی بسیار زیبا و برج ناقوس آن جز دیدنی ترین مکان های این کلیسا می باشد. بازدید ازمکان بصورت رایگان می باشد. در کنار این محل شما می توانید بازدید از کلیسای سنت چارلز و کاخ هافبورگ را داشته باشید.

بناهای معروف وین

جزیره دانوب

رود دانوب یکی از رودهای بسیار مهم قاره اروپا است که از چند کشور اروپایی عبور می‌کند. ساحل این رود یکی از محل های  مورد علاقه‌ برای شنا کردن و استراحت به‌حساب می‌آید. ساحل این رودخانه محلی برای نفریح افراد محلی وگردشگران  به حساب می آید .یک پارک ماجراجویانه را نیز در برمی‌گیرد. توصیه می شود بازدید ازاین مکان را در اوایل روز انجام دهید.

جزیره دانوب

موقعیت هتل

کشور: اتریش
شهر: شهر وین

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک