محله های پرجنب و جوش رم

آشنایی با محله های پرجنب و جوش رم

معرفی و تصاویر

محله های پرجنب و جوش رم از مکان های است که گردشگران در سفر خود به ایتالیا باید از آن بازدید کنند. زمانی شما جاذبه ها رم را بهتر و آسان تر خواهید دید که محله های رم را به خوبی بگردید و بشناسید. این محله ها در مرکز شهر رم قرار گرفته است. که فاصله ی کمتر از 20 تا 30 دقیقه پیاده قابل دسترسی و رویت اماکن معروف و شناخته میباشد. با ایلیا گشت همراه باشید تا بیشتر درباره ی آن بدانید.

محله مونتـی

یکی از محبوب ترین مقاصد محله مونتی میباشد. اگرچه، یکی از محله های مهم که بسیاری از این نواحی برای بازدید به راحتی در دسترس گردشگران میگذارد. محله مونتی که مرکزی ترین بخش جهت دسترسی به فروم، کولوسئوم، فواره تروی و حتی پله های اسپانیایی و باغات بورگِزه را میتوان نامبرد. این محله، محل تولد ژولیس سزار نیز میباشد.

از آنجای که یکی از قدیمی ترین قسمت های رم در این محله است هیچ فروشگاه زنجیره ای بزرگی پیدا نخواهید کرد . در اینجا خیابان های کوچک سنگفـرش، تعداد زیادی بوتیک کوچک و کافه های جالب و دوست داشتنی را پیدا میکنید. در این محله بهترین خیابانهای خرید "بوسکتو-Boschetto" ، " اوربانا-Urbana" و "پانیسپرنا-Panisperna" هستند.

مونتی یکی از محله های پرجنب و جوش رم

محله تراستـور از محله های پرجنب و جوش رم

محله تراستور یکی از محله های پرجنب و جوش رم است. غذاهای ارزان و خوب و فضای خاص و دنج محله همواره جذب کننده جوانان در این محل بوده است. این محله قدیمی با خیابان های سنگفرش و پیچ در پیچ و آرام همیشه از کل شهر جدا بوده و خود زیبایی ویژه ای دارد.

سفری جذاب و رویایی را با خرید تور اروپا تجربه کنید 

محله تستاکیـو

امروزه این محله تبدیل به محله محبوب بازدید کنندگانی است بازارهای محلی جالبی دراین محله وجود دار. علاقه مندانی که می خواهند به کشف بهتری از رم دست بیابند. این محله مسکونی جایی برای استراحت است. همچنین یک بازار بزرگ مواد غذایی در تستاکیو وجود دارد از میوه فروشی ها با کیفیت بالا، سبزیجات، پنیر و گوشت، و انواع مواد غذایی لذیذ با بسته بندی وجود دارد.

تستاکیـو یکی از محله های پرجنب و جوش رم

محله پیگنـتـو

از دیگر محله های پرجنب و جوش رم، محله پیگنتو است. خیابان این محله که با هنر و ساختمان های قرن بیستم تلفیق شده است. در این خیابان شب ها بسیار با صفاست و جوانان زیادی در این محله جمع می شوند. میتوان با ترن این مسیر را طی کرد.

در این محله ها بهترین برندهای داخلی و خارجی و مارک های مشهوری را در زمینه های مختلف مثلا مد و پوشاک خواهید دید. اگر قصد خرید کفش دارید، بیشترین تمرکز کفش فروشی را در حوالی پله های اسپانیایی پیدا میکنید. البته منظور ما تنها برندهای لوکسی چون پرادا و گوچی نیست و برندهای ارزانترین نیز در اینجا پیدا میشود.

پیگنـتـو یکی از محله های پرجنب و جوش رم