معروف ترین خیابان و نقاط خرید ونیز

معروف ترین خیابان و نقاط خرید ونیز

شرح

معروف ترین خیابان و نقاط خرید ونیز

معروف ترین خیابان و نقاط خرید ونیز که دارای تعداد شگفت آوری از خیابان های مد و فشن دربر میگیرد . میتوان از معروف‌ترین کالاهای شهر ونیز به لباس های طراحان معروف، پارچه‌های زیبا ، گیپورها ومحصولات شیشه‌ای مورانو اشاره کرد . به واقع بوتیک‌های ونیزی پر از گنج میباشد . در سرتاسر این شهر فروشگاه های با طراحان بین‌المللی برندهای بزرگ طراحی مد ایتالیایی و دیگر کشورها که با قیمت‌های بسیار مناسب ارائه میشوند را مشاهده خواهید کرد .

خیابان کاله لارگا ۲۲ مارتسو :

اگر به دنبال لباس‌های آماده لوکس و مد روز می‌گردید اینجا را فراموش نکنید .خیابان مجلل ونیزی که پر از بوتیک‌ها و مغازه های از طراحی‌های ایتالیایی و بین‌المللی میباشد . برندهایی همچون” بولگاری، بِربری ، سالواتوره فراگامو و تادز می‌باشند .میتوانید به چند بوتیک بسیارمنحصر به فرد طراحی مد در” کاله لارگا ۲۲ “که در نزدیکی پیاتزای سن مارکو است سر بزنید .

خیابان سن ساموئله  :

برای خرید پارچه و صنایع دستی و یا پارچه‌های ژاکارد نخی و میکس پشمی روتختی‌های هیجان‌انگیز کوسن و اکسسوری‌های زیبای به سن ساموئله بروید . و همچنین از زیورآلات متفاوت معاصر که در پوملاتو به نمایش گذاشته شده بازدید نمایید .

خیابان سالیتزادا سان موئیزه :

در نزدیکی میدان و کلیسای سن مارکو قرار گرفته است. برای خرید از برندهای ایتالیایی با برجسته‌ترین موقعیت‌های خرید این شهر مواجه خواهید شد . از “ورساچه” برای خرید لباس‌های مهمانی باشکوه دیدن کنید ویا به “اترو” که از مد های هیجان انگیز میباشد سری بزنید .

خیابان لو مرسوری :

یکی از برجسته‌ترین مقاصد خرید ونیز در ناحیه‌ای بین پل پونته دی ریالتو و پیاتزای سن مارکو میباشد . از میان فروشگاه‌های حاضر در اینجا می‌توانیم «لویی ویتون»، «شانل»، «سواروسکی» و برندهای بسیار مشهور ایتالیایی مانند «گوچی»، «پرادا» یا «D&G» را نام ببریم .پیشنهاد میکنیم حتماً به این منطقه با پرستیژ و شیک نیز سری بزنند .

بازار کامپو سن موریتسیو :

در امتداد انشعاب اصلی سن مارکو این میدان قرار گرفته است .که با غرفه‌های فروش عتیقه، نقاشی، ساعت جیبی، جواهرآلات عتیقه، آثار هنری مذهبی و غیره از جمعه تا یکشنبه پذیرای گردشگران میباشند . بازدید از (Mercantino di Campo San Maurizio) شما را به دنیای افسونگری می‌برد .

اوتلت نوونتا :

معتبرترین نام‌های صنعت مد را خواهید دید . معماری باشکوه ساختمان نیز با نقاشی‌های دیواری‌و موزائیک‌کاری‌های که از کاخ‌های ونیزی الهام گرفته‌ شده‌اند به زیبایی این منطقه می‌افزاید . بیش از ۱۰۰ فروشگاه که تخفیفاتی از ۳۵ تا ۷۰ درصدی سالانه دارند . برندهای برجسته‌ای مانند (بربری، آرمانی اوتلت،پرادا،‌ سالواتوره فراگامو، ورساچه،‌ نایکی فکتوری و CK) را در آن پیدا کنید .

 

 

موقعیت هتل

کشور: ایتالیا

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک