کافه دو لاپه

کافه دو لاپه پاریس را امتحان کنید

شرح

کافه اشرافی پاریس

کافه دولاپه پاریس

کافه دو لاپه | خیابان های پاریس پر از کافه های زیباست . بعد از بازدید از موزه ها و برج ایفل ، کافه گردی در پاریس جزو تفریحات لذت بخش است . با توجه به اینکه در تمام خیابان های پاریس کافه های زیادی به چشم می خورد و در سفر خود زمان زیادی ندارید که تمامی کافه ها را سر بزنید ما به شما پیشنهادمی دهیم برای میل کردن یک وعده غذایی در کافه دولاپه برنامه ریزی کنید .

کافه دو لاپه

با کافه دو لاپه بیشتر آشنا شوید

در سال 1862 در میدان اپرای پاریس کافه ای افتتحاح شد به نام کافه دو لاپه Café de la Paix .

آلفرد آرمند که معماری مشهور در پاریس بود و در کارنامه ی کاری خود ، طراحی هتل و کافه های زیادی دارد ، طراحی این کافه زیبا را انجام داده است . با توجه به نزدیک بودن کافه دولاپه به اپرا باعث شد مشتریان مشهوری چون  ژول ماسنه ، امیل زولا و گی دو موپاسان داشته باشد . این کافه رستوران به دلیل  سبک باشکوه از معماری و طراحی زیبای امپراطوری دوم ، به عنوان یادمان تاریخی در پاریس شناخته می‌شود .

کافه رستوران دو لاپه

غذاهای کافه دو لاپه

یک ضرب المثل فرانسوی است که می گوید : «اگه بهم بگی چی می‌خوری ، بهت می‌گم چه‌جور آدمی هستی» . این نشان می دهد که غذا در فرهنگ فرانسه جایگاه بالایی دارد پس برای امتحان کردن غذاهای معروف فرانسه و میل کردن یک شام دل پذیر در یک رستوران با فضایی تاریخی و پرآوازه  ، رستوران کافه دو لاپه پیشنهاد فوق العاده ای است .

غذاهایی خوشمزه‌ در منوی این کافه رستوران می توانید پیدا کنید که متناسب با هر سلیقه ای است . از غذاهای دریایی نظیر میگوی خلیج دوبلین ، انواع سوشی ، هشت پای سرخ ‌شده گرفته تا قلوه‌ی کبابی گوساله ، گوشت بره با سیب ‌زمینی خلال شده و همچنین غذاهای گیاهی در این رستوران سرو می شود که منوی غذایی این رستوران را بسیار پر تنوع و وسوسه انگیز کرده است . با صرف غذا در این رستوران یک غذای به یادماندنی با طعم های عالی برای خود و خانوده اتان رقم بزنید .

کافه دو لاپه از ساعت  9صبح تا 11 شب با وعده غذایی صبحانه ، نهار ، شام با منوهای مختلف با هر نوع قیمتی پذیرای شما مهمان های عزیز است .

غذاهای کافه دو لاپه

موقعیت هتل