کافه دو لاپه

کافه دو لاپه پاریس را امتحان کنید

شرح

 خیابان های پاریس پر از کافه های زیباست. بعد از بازدید از موزه ها و برج ایفل، کافه گردی در پاریس جزو تفریحات لذت بخش است. با توجه به اینکه در تمام خیابان های پاریس کافه های زیادی به چشم می خورد و در سفر خود زمان زیادی ندارید که تمامی کافه ها را سر بزنید ما به شما پیشنهادمی دهیم برای میل کردن یک وعده غذایی در کافه دو لاپه برنامه ریزی کنید.

کافه دو لاپه

با کافه دو لاپه بیشتر آشنا شوید

در سال 1862 در میدان اپرای پاریس کافه ای افتتحاح شد به نام کافه دو لاپه Café de la Paix.

آلفرد آرمند که معماری مشهور در پاریس بود و در کارنامه ی کاری خود، طراحی هتل و کافه های زیادی دارد ، طراحی این کافه زیبا را انجام داده است. با توجه به نزدیک بودن کافه دولاپه به اپرا باعث شد مشتریان مشهوری چون  ژول ماسنه، امیل زولا و گی دو موپاسان داشته باشد. این کافه رستوران به دلیل  سبک باشکوه از معماری و طراحی زیبای امپراطوری دوم، به عنوان یادمان تاریخی در پاریس شناخته می‌شود.

کافه رستوران دو لاپه

غذاهای کافه دو لاپه

یک ضرب المثل فرانسوی است که می گوید : «اگه بهم بگی چی می‌خوری ، بهت می‌گم چه‌جور آدمی هستی» . این نشان می دهد که غذا در فرهنگ فرانسه جایگاه بالایی دارد پس برای امتحان کردن غذاهای معروف فرانسه و میل کردن یک شام دل پذیر در یک رستوران با فضایی تاریخی و پرآوازه، رستوران کافه دو لاپه پیشنهاد فوق العاده ای است.

غذاهایی خوشمزه‌ در منوی این کافه رستوران می توانید پیدا کنید که متناسب با هر سلیقه ای است. از غذاهای دریایی نظیر میگوی خلیج دوبلین، انواع سوشی، هشت پای سرخ ‌شده گرفته تا قلوه‌ی کبابی گوساله، گوشت بره با سیب ‌زمینی خلال شده و همچنین غذاهای گیاهی در این رستوران سرو می شود که منوی غذایی این رستوران را بسیار پر تنوع و وسوسه انگیز کرده است. با صرف غذا در این رستوران یک غذای به یادماندنی با طعم های عالی برای خود و خانوده اتان رقم بزنید.

کافه دو لاپه از ساعت  9صبح تا 11 شب با وعده غذایی صبحانه، نهار، شام با منوهای مختلف با هر نوع قیمتی پذیرای شما مهمان های عزیز است.

غذاهای کافه دو لاپه

موقعیت هتل

کشور: فرانسه
شهر: پاریس

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط