سفری به میدان تروکادرو پاریس

سفری به میدان تروکادرو پاریس

شرح

سفری به میدان تروکادرو پاریس ، میدانی عمومی و پرتردد در پاریس میباشد . تروکادورو بنام میدان “حقوق بشر” نیز در پاریس معروف شده است . از آنجایکه تظاهرات گروه‌های اپوزیسیون در این‌مکان برگزار میگردد .

میدان تروکادرو

موقعیت جغرافیای میدان تروکادرو      

میدان تروکادرو (Trocadero) که میدان‌های مشهور شهر پاریس بشمار میرود . در کنار برج ایفل و رود سن واقع گردیده است . و می‌توان چشم‌اندازی بی‌نظیر از برج ایفل داشته و از موزه‌های جالب میدان تروکادرو دیدن نمایید . و در باغ مزین و آراسته‌ این میدان گشت و گذار نمایید .

موقعیت جغرافیای میدان تروکادرو

پربازدید ترین نقاط پاریس

میدان تروکادِرو که در ساحل شرقی رودخانه سن برروی تپه‌ای زیبا واقع شده است. در سفر به پاریس هر گردشگری را به خود جذب مینمایید .

تاریخچه میدان تروکادرو پاریس

میدان تروکادرو (Trocadero) دوران حکمرانی امپراطوری دوم در سال ۱۸۶۹ این میدان تحت عنوان «میدان پادشاه رم» بنا گردید . تا اینکه در سال ۱۸۷۷ به خاطر جنگی با این نام در اسپانیا بنام میدان تروکادِرو نامگذاری شد .

پربازدید ترین نقاط پاریس

جاذبه های اطراف میدان تروکادرو پاریس

افراد برای دیدن نمایی زیبای برج ایفل در باغ خوش‌منظره میدان تروکادرو که تحسین همگان را اختصاص میدهد جمع می‌شوند . آبنماهای خیره‌کننده‌ی و آکواریوم میدان ساعت‌ها مردم را سرگرم می‌کند .

تروکادرو با تاریخی غنی خود نه تنها جایی پر از رمز و راز بلکه مکانی برای کشف تاریخ فرهنگ فرانسه میباشد . با موزه‌های مستقر در کاخ شایو در نزدیکی میدان گردشگران میتوانند اطلاعات زیادی در این زمینه کسب نمایند .

جاذبه های اطراف میدان تروکادرو پاریس

مهم‌ترین بخش‌ میدان تروکادرو

اصلی ترین و مهم ترین بخش میدان تروکادرو در پاریس “کاخ شایو” میباشد . بنای باشکوه بالای تپه شایو درصورتیکه از شان دو مارس یا برج ایفل ایستاده باشید مشاهده خواهید نمود .

کاخ شایو با چشم‌اندازی زیبا به رود سن به سبک نئوکلاسیک و در نمای بیرونی کاخ مجسمه‌ی زن ، اثر دانیل بکه و مجسمه‌ی مرد اثر پیر تراورس و کتیبه‌های دیواری اشعار پل والری شاعر فرانسوی میباشد .این کاخ در سال ۱۹۳۷ برای نمایشگاه بین‌المللی هنر و فناوری ساخته شد . با سفری به میدان تروکادرو پاریس آنرا خواهید دید .

کاخ شاپو

جاذبه های کاخ شایو در میدان تروکادرو

امروزه در کاخ شایو چندین موزه از جمله موزه انسان، موزه نیروی دریایی ، در سمت غربی کاخ تئاتر ملی شایو و در سمت شرقی آن مرکز معماری و میراث فرهنگی قرار دارند . که ساختمان بنای این جاذبه ها تمامی در مجموعه کاخ واقع شده اند .

جاذبه های کاخ شایو

در ضمن کاخ شایو مقر دفتر سازمان ملل متحد نیز در سال‌های ۱۹۴۶ تا ۱۹۵۲ بوده . و پس از آن سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو)هم در سال‌های ۱۹۵۲ تا ۱۹۵۹ در آن ساکن شده است .

موقعیت هتل

کشور: فرانسه
شهر: پاریس

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط