برج ترینیتی لوبلین 

برج ترینیتی لوبلین 

شرح

 برج ترینیتی لوبلین ،” Trinity Tower “نمای با شکوه شهر لوبلین را از بالای این برج مشاهده خواهید کرد .شهر قدیمی لوبلین در لهستان توسط دو دروازه محافظت می شود و یک قلعه رنسانس در ارگ سابق خود در خارج از دیوارهای سابق دارد. این برج در کنار میدان کلیسای جامع واقع یک معماری جالب و یک موزه کوچک با سوغات معماری است .

در خیابان های تاریخی خانه های سیل دزدکی ظریف وجود دارد ، و درست در زیر سطح یک سیستم انبارهای بهم پیوسته  ، برای ورود به برج از کنار شهر قدیمی ، یک طاق عبور می کنید. ورودی و پذیرش رایگان است .

در هوای از تراس جلوی آن منظره خوبی را مشاهده خواهید کرد . اما عبور از یک پل و رفتن به داخل شهر قدیمی بسیار راحت است که خوشبختانه کوچک است اما دارای طبق معمول ، ما از راهنماهای مسافرتی استفاده نمی کنیم بلکه در عوض از مکان جغرافیایی استفاده می کنیم .

برای تفریح نزدیکترین مکان در شهر “207 پله” این برج است . که در سفر لوبلین برج Trinity Tower را در برنامه سفر خود قرار دهید . و با وجود نمای مدرن ، در داخل برج همه چیز قدیمی است. یک پله مارپیچ به قدری باریک است که دو نفر نمی توانند از آن عبور کنند . اگر دو گروه با یکدیگر ملاقات کنند ، یکی از آنها باید به نزدیکترین سکو برگردد تا گروه دیگری بتواند از آن عبور کند .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک