سفر به اروپا

در سال 2020 به اروپا سفر کنید

شرح

در سال 2020 به اروپا سفر کنید

سال 2020 کدام شهر اروپایی را سفر کنیم

در سال 2020 به اروپا سفر کنید اگر قصد سفر به اروپا در سال ۲۰۲۰ را دارید ، می‌توان با استفاده از لیست جذاب‌ترین کشورهای اروپایی با ایلیا گشت ، سفر پر خاطره ی را برای خود رقم بزنید. مقاصد برتر و نوظهور اروپایی آرزوی هر توریستی در جهان میباشد .

شهر رم در کشور چکمه‌ی ایتالیا

شهر رم در کشور چکمه‌ی ایتالیا

برای گردشگران محبوب‌ترین شهراروپا بشمارمیرود . برای مسافرت درسال 2020 جاذبه‌های شگفت‌انگیزی شهر رم همچون کولوسئوم ،… نام آن را بین ده مقصد جذاب اروپا قرار داده است.

مرزهای اروپا و تمدن ایتالیا توسط رومی‌ها شکل گرفته و باعث پیشرفت فرهنگی در کل اروپا گردیده است . رم خیلی بیشتربه یک موزه‌ی زنده شباهت دارد. واز این رو این شهر به عنوان پایتخت جهان نیز شهرت یافته و مقصد ایده‌آلی برای سفرهای خانوادگی میباشد .

اگرچه گردشگران سال‌هاست به ایتالیا سفر میکنند وازتاریخ پرفرازونشیب آن وجاذبه‌های شهرهای چون فلورانس، ونیز، رم ، ساردینیا یا ریویرا ، ساحل آمالفی آن دیدن میکنند باز دیدن این جذابیت ها چیزی برای کشف کردن خواهند داشت .

اسپانیا و جزایرش معروفش

اسپانیا و جزایرش معروفش

جذابیت های اسپانیا برای مسافرت درسال  2020 نیز همانند سالهای پیش اولین مقصد و گزینه از 10 برترها

است . همه دیدنی‌ها و جاذبه‌های اسپانیا یک‌طرف، جزایر قناری و منورکا طرفِ دیگرمیباشد . این جزایره منحصر بفرد مناسب افرادی کوه‌نورد، طرفداران جمع آوری مجموعه های از سنگ‌های قدیمی ونایاب است. در سواحل  زیبای آن  دراز بکشند واز تماشای دریا لذت ببرید .

گردشگران برای کشف بهشت گمشده اسپانیا ، خیابان‌ها و کوچه ها ی این جزایز زیبای را نیز بازدید نمایند . بجزء شهرهای معرف آن همچون بارسلون و مادرید و سواحل ایبیزا … بازدید نمایند . تا تفاوت مقصدی چون جزایر قناری که رتبه خاص را بخود اختصاص داده پی ببرند .

منورکا Menorca| از جزایر بالِه اری | Balearic Islands زیباترین جزایر اروپای بوده جزیره‌ی دست‌نخورده و پر از پرندگان و دلفین‌های زیبای که در فهرست میراث جهانی یونسکو بعنوان ذخیره‌ زیست گاه زمین ثبت گردیده است .

جزیره‌ی منورکا از دو بخش بنام:  سیوتادِلا (Ciutadella) ، ماهون (Mahon)تشکیل شده است . و این جزیره‌ از آنجا که چندان بزرگ نبوده می‌توان کمتر از یک ساعت طول آن را طی نمود .

اتریش شهر وین

اتریش شهر وین

وین امن ترین‌ شهراروپای برای سفر خانوادگی به‌ حساب می‌رود. و لقب پایتخت عشق را به خود گرفته با مجموعه قصرها، افسانه‌های موسیقی، قله‌های آلپی، هنر زیبا یکی از مقاصد ایده‌آل وعالی در بین شهرهای اروپا بوده .

جذابیت‌های وین از معماری‌های شگفت‌انگیز آن گرفته تا رستوران‌های شیک ، موزه‌ی ها و شهربازهایش برای تمامی سنین دیدن دارد . شهری تاریخی با بازارهای محلی و غذاهای خوشمزه میباشد .

اولین مقصد برای سفر در کشور پرجنب‌و‌جوش اتریش بازدید از باغ‌های زیبای کاخ میرابل ، میدان رزیدن پلاتز ، کاخ شون‌برون (به معنای چشمه زیبا) ، خانه خانوادگی موتزارت در سالزبورگ را در برنامه گشت های خود بگذارید .

فرانسه شهر کلمار

فرانسه شهر کلمار سفر به اروپا 2020

شهر کوچک کلمار | (Colmar) که از زیبایی فوق‌العاده‌ای برخوردار است . مقصدی ایده‌آل برای دوستدارانِ تاریخ ، فرهنگ ، موسیقی وغذا است . بازارهای بهاری و رویدادهای فرهنگی بی‌شماری ازجمله فستیوال موسیقی و فرهنگ فصل تابستان و پائیز برکجاست . کلمار در سال با داشتنِ سیصد روزِ آفتابی ، بعنوان آفتابی‌ترین شهر در فرانسه به‌ شمار می آید . و کلاً در تمام فصول می‌توان به شهرکلمار فرانسه مسافرت کرد .

 

شهر تاریخی آتن در یونان

شهر تاریخی آتن در یونان سفر به اروپا

آتن مهد تمدن روم یک موزه‌ی زنده بحساب می آید .این شهربا موزه‌ها ، رستوران‌ها و مغازه‌ها تلفیقی زیبا از سنت‌ها و مدرنیته است. چشم‌اندازهای دیدنیِ این شهر مدیترانه‌ای اندیشمندان جهان بخود جذب کرد .

در این شهرزیبای یونان که جای جای آن پر از آثار باستانی و تاریخی بوده با تفریحات جذاب شبانه‌‌ و صحنه‌های خارق‌العاده‌ای هنری وغذاهای خوشمزه محلی گردشگران رامتحیر خواهد کرد .

کرواسی شهر رییکا

 کرواسی شهر رییکا

گردشگرانی که به شهرهای بنام اروپا سفر کرده‌اند . حتماً نام شهر رییِکا | (Rijeka) که یکی از مدرن‌ترین شهرهای اروپایی میباشد را شنیده اند . شهری مستقل و خودمختار با تاریخچه‌ و سنت مورد تحسین همگان می‌ باشد .

شهر رییکا سومین شهر بزرگ کرواسی  و پایتخت فرهنگ در اروپا میباشد ، مقصد متفاوتی برای گردشگران خواهد بود .

کارناوال رییکا یکی از زیباترین کارناوال‌های اروپا است. افرادی که در انتخاب ساحل و طبیعت ، فرهنگ و سنت و مدرنیته مانده اند بسیار ایده‌آل میباشد .

در سال 2020 به اروپا سفر کنید

موقعیت هتل

کشور: ایتالیا
شهر: شهر رم

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک