نکات سفر به ازمیر

نکات مهم سفر به ازمیر

شرح

ضروری ترین نکات سفر به ازمیر

نکات سفر به ازمیر | طبق نظر یکی از معروف ترین مجلات گردشگری در سال 2012 شهر، ازمیر را به عنوان جذاب ترین شهر ترکیه برای دیدن معرفی کرده است. با وجود شهرهای استانبول و انکارا که بسیار مورد توجه است سومین شهر بزرگ ازمیر است البته در نظر بگیرید که این شهر هم بسیار دیدنی است. اگر بخواهیم بی طرف قضاوت بکنیم ازمیر به اندازه ی استانبول محبوب نیست اما چیزهای مهمی برای ارایه دارد . در این مطلب سعی میکنیم اطلاعات و نکات مهمی را در مورد این شهر به شما یاد آور شویم.

نکات سفر به ازمیر

چگونه به ازمیر برویم ؟

روزانه پروازهای بسیار زیادی به فرودگاه بین المللی این شهر انجام میشود ، فرودگاه مندرس ادنان یک فروشگاه بسیار مناسب برا تردد های روزانه است.

مراکز خرید ازمیر

در این شهر حداقل 15 مرکز تجاری خرید وجود دارد که بین آنها اپتیموم ، کیپا پارک ، آگورا از همه شناخته شده تر هستند ، البته در نظر داشته باشید که افراد محلی خرید های خود را از مرکز کمرالتی خرید های خود را انجام میدهند. بازارهای معروف دیگری هم در شهر ازمیر وجود دارند.

نکات ضروری سفر به ازمیر

زندگی شبانه در شهر ازمیر

اگر اهل شادی های شبانه و گپ و گفتگو و شادی هستید به شما پیشنهاد میکنیم شبهای ازمیر را در منطقه ی ساحلی کوناک بگذرانید ، شبها میتوانید زمان خود را در کنار بقیه مردم محلی و توریست ها در این ناحیه بگذرانید.

بهترین نقاط ازمیر برای اقامت

مرکز شهر ازمیر: میدان کناک،از ناحیه های اصلی در ازمیر است ، میدان ساعت که جز جذاب ترین جاهای دیدنی ازمیر است در این منطقه قرار دارد و نزدیک شما نیز مراکز خرید هستند.

آلکاتی (Alacati): یک قسمت معروف برای موج سواری است و یونانیان تا سال 1920 در این قسمت سکونت داشتند. میتوانید در ماه تابستان در مراکز موج سواری منطقه آلکاتی ثبت نام کنید.

چشمه (Cesme): ثروتمندان معروف ترکیه در این قسمت از ازمیر زندگی میکنند که با یک رانندگی کوتاه به این شهر ساحلی خواهید رسید ، این موضوع را میتوانید از قیمت های نجومی هتل های این ناحیه فهمید. دلیل نام گذاری این منطقه به نام چشمه به معنی فواره های زمان عثمانیست که در اینجا وجود دارد.

فوکا (Foca): در این منطقه بیشتر افراد و خانواده های پر نفوذ ترک زنگی میکنند، فوکا در منطقه ی قرار دارد که بخش قدیمی و جدید آن از من هم جدا میشود. هزینه ی زندگی و اجاره ملک یا هتل در این منطقه بسیار است.

نکات سفر به ازمیر

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط