بهترین زمان سفر به اسپانیا

بهترین زمان سفر به اسپانیا

شرح

چه زمانی به کشور اسپانیا سفر کنیم ؟

سفر به اسپانیا | در تمامی فصل ها میتوانید زیبای های اسپانیا را ببینید؛ به نظر شما چه زمانی بهترین موقعیت برای سفر به اسپانیا است؟ اگر قصد سفر به اسپانیا را دارید و نمیدانید چه زمانی به این کشور سفر کنید. مهمترین فاکتور برای انتخاب زمان سفر به اسپانیا این است بدانید دقیقا در این کشور میخواهید چه کنید. شما نمیتوانید در فصلی که مناسب ساحل است به خرید بروید یا اگر در اوج زمان خرید به این کشور بروید شاید اقامتگاه ارزان قیمت پیدا نکنید ، ما در این مقاله به شما کمک میکنیم که بهترین زمان برای انواع تفریح در این کشور چه زمانی است با ما همراه باشید…..

ارزان ترین زمان برای رزرو اقامتگاه

اگر قصد سفر به این کشور را در ماه های جولای و آگوست دارید باید بدانید که شلوغ ترین ماه ها برای گردشگران است. به همین خاطر شاهد افزایش قیمت هتل ها ، هاستل ها و اقامتگاه ها هستید.در ماه های ژانویه و فوریه میتوانید سفری ارزان تر به این کشور داشته باشید؛فصل تابستان گران ترین زمان و اواخر بهار و اوایل پاییز ارازن ترین زمان رزرو خواهد بود. حتما حواس‌تان به «سمانا سانتا» یا «هفته‌ی مقدس» باشد زیرا قیمت‌ها در این ایام افزایش زیادی پیدا می‌کند.

دیدنی های اسپانیا

سفر به سواحل جنوب اسپانیا در چه فصلی بهتر است ؟

تجربه دمای 40 درجه سانتی گراد در بعضی مناطق اسپانیا شرایط سفر به این کشور را در تابستان بسیار سخت میکند. بهتر است در این فصل از گرمای خورشید در امان بمانید. لذت سفر به سواحل «کوستا دل سول» را میتوانید در اوایل و اواخر فصل بهار ببرید. هوای دلچسب و مناسب حضور در سواحل و آب تنی.

سفر به جنوب اسپانیا

تماشای موسیقی زنده

دیدن اجرای زنده موسیقی و هنر نمایی هنرمندان این کشور و همین طور اجرای مهترین فستیوال های هنری از جمله «سونار»، «پریماورا ساوند» ، «بیلبائو بی‌بی‌کی» و «مدکول» میتوانید پیش از شروع فصل گرما و در ماه های ژوئن و جولای از این فستیوال ها دیدن کنید.

بهترین زمان سفر به مادرید و اسپانیا

مادرید و بارسلون دو شهر اصلی و مرکزی در اسپانیا هستند که در تمامی فصل ها میزبان جشنواره های علمی و فرهنگی . فصل تابستان بهترین زمان سفر به این کشور و دیدن موزه ها و پیاده روی در خیابان های مادرید و بارسلون است؛میتوانید در خلوتی این فصل و کم بودن گردشگران از جاذبه های این شهرها لذت ببرید. اما بهتر است در روزهایی غیر از تعطیلات مدرسه به گردش بپردازید. باید در نظر داشته باشید در فصل بهار شاهد باران های زیبای خواهید بود.

سفر به مادرید و بارسلون

بهترین زمان برای جشن های سنتی اسپانیا

فرهنگ زیبای اسپانیا پر از جشن های مختلف ملی و میهنی است. شما میتوانید در روستا های این کشور نیز جشن های منحصر به فرد را ببینید که در تمامی فصل های سال میتوانید شاهد این مراسم ها باشید. اما بهترین زمان برای دیدین این جشن ها همین فصل بهار است، در ماه‌های سپتامبر و اکتبر هم می‌توانید برخی از جشن‌های سنتی و معروف اسپانیا را از نزدیک ببینید.

جشن های سنتی اسپانیا

بهترین زمان برای خوردن غذاهای اسپانیایی

در تمامی فصل های سال غذاهای اسپانیای در دسترس شما هستند. اما در بعضی ماه ها اولویت استفاده از این غذاها بیشتر از زمان های دیگر است. فصل بهار محصولات غذایی به طور کامل نرسیده اند و در فصل تابستان نیز به دلیل گرما بیش از اندازه میرسند و مناسبت نیستند. پاییز بهترین فصل برای امتحان کردن غذاهای اسپانیایی است زیرا محصولاتی مانند قارچ به فراوانی یافت می‌شوند و پس از گرمای تابستان و خوردن غذاهای سبکی مانند سالاد، سوپ سرد و ماهی کبابی می‌توانید غذاهای خوشمزه‌تر و گرم‌تری را میل کنید.

غذاهای جذاب اسپانیا

بهترین زمان سفر خانوادگی به اسپانیا

بهترین زمان سفر برای خانواده های دارای فرزند فصل بهار است زیرا مدارس تعطیل هستند و خانواده ها زمان بیشتری دارند. بهترین تفریحات را میتوانید در کنار خانواده و هوای دلچسب بهاری در این کشور تجربه کنید. در ماه آگوست،‌ به دلیل محدود بودن کارها و تعطیلی بعضی از مکان های تفریحی بهتر است قبل از سفر از باز بودن آنها اطمینان حاصل کنید. اگر مراسم سنتی و جشن ها را میپسندید میتوانید در کریسمس هم به آنجا بروید. فضای خانوادگی و هوای دلچسب میتوانید لذت عالی را در کنار خانواده به شما بدهد.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط