جاذبه های آنتالیا

راهنمای سفر به آنتالیا

شرح

گشت و گذار در آنتالیا

سفر به آنتالیا یکی از معروف ترین و محبوب ترین مقاصد گردشگری در ترکیه است ، که مجموعه تفریحات و سواحل بسیاری وجود دارد . همچنین تنوع رستوران ها و امکانات هتلی زیادی در اختیار توریست ها قرار میدهند . جذابیت سفر به کشور ترکیه در مجموعه مقاصد تاریخی و بناهای معماری وجود دارد که از دیدن آن لذت میبرید . اکثرا تورهای آنتالیا کمتر از 6 شب اجرا نمیشود و بهترین زمان برای سفر به این شهر ماه آوریل  تا دسامبر میباشد . در کمترین ماه ژانویه هوا به شدت سرد است که مسافری کمتری سفر میکند . برای تردد و هزینه در
آنتالیا میتوان به راحتی وسیله نقیله ایی که میخواهید در خواست بدین . ایلیاگشت مطالبی در اختیار شما علاقمندان قرار میدهد پس همراه باشید .

مقاصد گردشگری آنتالیا

شهر قدیم آنتالیا

علاقمندان برای پیاده روی به کوچه های پر پیچ و خم دوران عثمانی باید به شهر قدیم آنتالیا سر بزنند . نمای از دیواره های سفید ، سرپوشیده های قرمز و خیابان های سنگ فرش زیبای این بناها را دو چندان میکند . در محدوده این محله پر از فروشگاه ها ، هتل ، بوتیک های برای خرید سوغاتی ، گالری های متعددی قرر دارد . همه ی این زیباها به اینجا ختم نمیشه در انتهای برج سفید یک دروازه ی قلعه وجود داشت که در قدیم یک کلیسای با فضای کاشی کاری بعدها به مسجد تبدیل شد .

شهر قدیم آنتالیا

هتل های پیشنهادی در شهر آنتالیا

برای سفر به آنتالیا خدماتی به بهترین شکل به گردشگران ارائه میدهند ، هرکدوم از هتل ها با دیزاین و لوکیش های زیادی طراحی شده چرا که تعداد هتل های 5 ستاره در شهر آنتالیا متنوع است . بیسشتر هتلهای این شهر ویوی آن به سواحل قرار دارد که معروف ترین آن ساحل لارا است . تمامی هتل ها با خدماتی به روز جهان و با رعایت بهداشت دارای ویژگی های خاص میشود . در هر یک از اتاق ها چشم اندازی به مجموعه تفریحی خود هتل دارد و امکانات شامل : حمام ترکی ، سونا ، شارژ داخل اتاق ها ، و انواع غذاهای گوناگون میباشد .

لاکچری ترین هتل آنتالیا

هزینه خورد و خوراک در آنتالیا

یکی از مسائلی که شاید ذهن خیلی ها را مشغول کند بحث وعده های غذایی با هر سبک و سلیقه ایی است که در آنتالیا اصلا جای نگرانی نیست . تنوع رستوران ها انقد زیاد هست که با هر شرایط قیمتی بتوان پیدا کرد . رستوران های با انواع مزه های دریایی ، بین المللی ، ترکیه ایی که پر طرفدار است بشه غذا میل کنید . کسانی که طرفدار غذاهای سنتی و کبابی هستند رستوران حسن آقا بهترین گزینه میباشد .

هزینه وعده عذایی در آنتالیا

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط