برج های آسینلی و گاریسندا بولونیا

برج های آسینلی و گاریسندا بولونیا

شرح

برج های آسینلی و گاریسندا بولونیا در قلب شهر قدیمی قرار گرفته اند و میراث مهمی قرون وسطایی هستند . و از بهترین جاذبه های دیدنی بولونیا هستند . آنها در محل تلاقی جاده ها قرار دارند که به پنج دروازه دیواره حلقه قدیمی منتهی می شوند که هر دو تکیه داده اند .

برج توره آسینلی بولونیا یکی از نمادهای شهر بولونیا که در اواخر قرن ۱۱میلادی ساخته شده بود . بولونیا دارای یک جفت برج مورب است که به دلیل شکل و اندازه‌ی آن، کج بودنش بیشتر به چشم می‌آید . این برج‌ها باقی مانده‌ای از ۱۰۰ برج‌های قرن ۱۲ میلادی در بولونیا است .

 برج توره آسینلی” Torre Asinelli ” ، که با 498 پله‌ی کوتاه به بالای برج می رسد . در بالای برج مناظر فوق العاده ای انتظار شما را می کشند که ارزش پیمودن این مقدار پله را قطعاً ارزش این کار را خواهد داشت .

برج های آسینلی و گاریسندا به عنوان سمبل شهر قرون وسطایی در نظر گرفته می شوند . این دو برج به عنوان غول های ساکت ، شاهد تغییر و گسترش شهر از بالا هستند . سالهاست که سنگهای آنها فرسوده شده است .

اولین بار در سال 1185 ، تقریبا 70 سال پس از ساختن برج ، اعتقاد بر این بود که در ابتدا برج آسینلی ارتفاع تقریبی داشت باشد . برج بلندتر به نام Asinelli نامیده شد .

در حالی که برج کوتاه تر Torre Garisenda نام گرفت . که ۴۷ متر ارتفاع دارد که به اندازه ۳،۲ متر از جای اصلیش منحرف شده است . در قرن پانزدهم میلادی ، گاریسندا توسط Arte dei Drappieri خریداری شد ، که آن را به یک مکان تجاری تبدیل کرد. قرن نوزدهم این برج به شهر اهدا شد .

این نامها از نام خانواده هایی ناشی می شود ، که به طور بنا ها را به روش سنتی احداث کرده اند و درطی سالهای 1109 تا 1119 ساخته شده است . ساخت و ساز این دو خانواده یک رقابت بین آنها ایجاد کرده بود تا خانواده قدرتمند  ثروت  خود را نشان دهند و برخ طرف مقابل بکشد .

با این حال ، کمبود اسناد از این دوره اولیه باعث می شود که این واقعیت کاملاً نامشخص باشد. به عنوان مثال ، نام خانواده Asinelli برای 70 متر و تنها بعداً به 97.2 متر فعلی (با نبرد گسترده 2/2 متر) بلند شود .

در قرن 14 میلادی از آن به عنوان زندان و دژ کوچک این شهر استفاده کردند . در این دوره یک سازه چوبی در اطراف برج به ارتفاع 30 متر از سطح زمین افزوده شده است كه با پیاده روبی هوایی به برج گاریسندا وصل شد . البته بعداً در اثر آتش سوزی در سال 1398 نابود شده .

بازدید برای عموم باز و بلیط بازدید از این مکان را می بایست از قبل از وبسایت تهیه کنید (هیچ بلیطی در اینجا فروخته نمی شود).

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک