برترین مراکز خرید سویل

برترین مراکز خرید سویل

شرح

برترین مراکز خرید سویل که هر سال گردشگران زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب می‌کند . مراکز خرید زیبایی که بهترین محصولات و خدمات را به مشتریان ارائه می‌دهد . شهر سویا علاوه بر جاذبه‌ها و معماری‌های فوق‌العاده، دارای جاذبه‌های گردشگری زیادی است .

سویل(səvil) که به نام های سویا، سیویل و اشبیلیه نیز شناخته می شود . چهارمین شهر بزرگ اسپانیا است که سه میراث ثبت شده در یونسکو دارد . سویا شهری که دارای تاریخچه‌ای طولانی از تجارت و کسب‌ و‌ کار است . شهر سویل به آرامش و شب های زیبا؛ صدای آواز در کنار رودخانه گوادال کبیر و بناهای مهم تاریخی آن می شناسند .

  1. مرکز خرید الکورته اینگلس (El Corte Inglés)

این مرکز خرید دارای ۵ بخش است که در آن‌ها می‌توانید محصولات متنوعی را خریداری و خدمات بی شماری را دریافت کنید . مانند دیگر مراکز خرید علاوه بر بوتیک‌ها و مغازه‌ها می‌توانید رستوران‌ها و کافه‌های زیادی را در این مکان پیدا کنید . یک مرکز خرید کلاسیک است که تاریخچه‌ی طولانی در کشور اسپانیا دارد و به مدت ۷۵ سال است که فعالیت می‌کند .

  1. مرکز خرید لوس آرکوس (Los Arcos)

از بهترین و برجسته‌ترین برندهای صنعت مد را در خود جای داده است . نمایندگی برندهای مطرح جهانی برای دوست‌داران صنعت مد و لباس را خواهید دید لباس و اکسسوری، می‌توانید لوازم منزل، لوازم آرایشی و بهداشتی و … را هم خریداری کنید . مرکز خرید لوس آرکوس دارای یک سوپرمارکت بسیار بزرگ است که خدمات مختلفی را به مشتریان مخصوصا خانواده‌ها ارائه می‌دهند .

  1. مرکز خرید لیبلولا شاپ (Libelula shop)

از بهترین مراکز خرید که در قلب شهر سویل واقع شده به شمار می‌آید . بازدید از این مرکز خرید با مکان بسیار زیبایی مواجه خواهید شد که هر گوشه از آن یک منبع الهام‌بخش است . دارای فضایی جالب و جدید برای گردشگران و بازدید‌کنندگان ایجاد نموده است .

  1. مرکز خرید نرویون پلازا (Nervión Plaza)

این مرکز خرید انواع خدمات را به مشتریان ارائه می‌دهد محصولات زیادی از برندهای مطرح جهانی در این مرکز خرید برای علاقمندان به مد و لباس به فروش می‌رسد . مرکز خرید یکی از بهترین مراکز خرید سویل مد و لباس، آشپزی، سرگرمی از جمله‌ی این خدمات است که بیش از ۱۵۰۰ پارکینگ و ۲۵ هزار مترمربع فضای تجاری را شامل می‌شود . رستوران‌های متنوع با غذاهای خوشمزه‌ی اسپانیایی و بین‌المللی و سینما از دیگر امکانات این مرکز خرید هستند .

  1. مرکز خرید پلازا د آرماس (Plaza de Armas)

این ساختمان تاریخی و قدیمی اکنون رستوران‌های مختلف، بوتیک‌ها و مغازه‌های مختلف، کافه‌ها و حتی یک سینما را در خود جای داده است. در یک ایستگاه قطار قدیمی به نام کوردوبا ساخته شده است .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک