زیباترین استخرهای پاریس

زیباترین استخرهای پاریس

شرح

استخرهای پاریس

زیباترین استخرهای پاریس | فاصله شهر پاریس تا نزدیکترین ساحل تقریبا 2 ساعت می باشد و ما به شما پیشنهاد می کنیم در سفر خود به پاریس حداقل برای یک بار هم که شده برای تفریح سری به زیباترین استخرهای پاریس بزنید . خیلی از مردم شاید نتوانند و یا مهارت کافی برای شنا در رود سن پاریس را نداشته باشند به همین دلیل شما می توانید استخر های متنوع  در شهر پاریس پیدا کنید . می توان یکی از ویژگی های استخرهای پاریس را هزینه های کمتر آنها نسبت به استخرهای خصوصی دانست ، چرا که شما می توانید بر خلاف هزینه های زیاد استخرهای خصوصی  با حداقل هزینه  حدود 3 تا 5 یورو از این استخرهای زیبا استفاده بکنید.ما در این مقاله می خواهیم چند نمونه از این استخرها را برای شما معرفی بکنیم در ادامه با ما در ایلیا گشت همراه باشید .

استخر پونتواز پاریس

یک از تحسین برانگیزترین  استخرهای پاریس  را می توان استخر پونتواز (Pontoise) دانست چرا که نسبت به استخرهای دیگر ویژگی های خاصی برخوردار است برای مثال این استخر بر خلاف مجموعه های دیگر تا نیمه شب باز می باشد .این مجموعه در محله لاتن  (Latin Quarter) واقع شده است . مجموعه دارای یک سقف جمع شونده می باشد و در داخل آن اتاق های تعویض لباس دور تا دور استخر  طراحی شده اند و رنگ بندی داخل آن  به رنگ آبی و سفید می باشد که محیطی آرام را برای شما فراهم می کند.

استخر پونتواز پاریس

استخر پایرون پاریس

استخر پایرون (Pailleron) یک مجوعه داری طول 33 متری است که در پشت پارک بوت شومون قرار گرفته است و  از لحاظ طراحی بسیار شبیه پونواز می باشد ، طراحی اتاق ها تعویض لباس مانند پونتواز دور تا دور مجموعه قرار گرفته اند. می توان از ویژگی های این استخر به داشتن پنجره های بیشتر برای جذب نور از خارج از مجموعه  اشاره کرد.پایرون مانند پونتواز دارای یک سقف جمع شونده می باشد و در حاشیه مجموعه دارای یک استخر کم عمق تر می باشد که بیشتر برای استراحت دادن به ماهیچه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

استخر پایرون پاریس

استخر جورج والری پاریس

استخر جورج  (Georges Vallerey) والری را می توان از بزرگترین استخرهای پاریس دانست و به لطف داشتن طول استاندارد ،این مجموعه پذیرای ورزشکاران معروف در عرصه ورزش شنا بوده است و همینطور مکانی برای برگزاری بازی های المپیک و مسابقات مدارس این شهر تا کنون بوده است.جورج والری نیز دارای 50 متر طول استاندارد و همانند مجموعه های دیگر دارای سقف متحرک قوسی شکل می باشد.

استخر جورج والری پاریس

استخر بوت او کی پاریس

استخر بوت (Butte Aux Cailles) او کی پاریس با داشتن 33 متر طول یکی از طویل ترین استخرهای پاریس به شمار می رود و همینطور با داشتن رنگ بندی های روشن بر روی دیوارهای خود محیطی جالب و شبیه جنوب اروپا را رقم زده است. استفاده از رنگ های سفید ، قرمز ،مشکی و زرد این مجموعه را شبیه به یک محیط تخیلی کرده است . بازدید از این مجموعه می تواند برای شما جالب باشد.

استخر بوت او کی پاریس

استخر ژوزفین بیکر پاریس

استخر ژوزفین بیکر (Josephine Baker) با داشتن موقعیت مناسب در کنار رودخانه سن در فصل تابستان پذیرای بسیاری از گردشگران و افراد محلی می باشد زیرا جایگزین مناسبی برای شنا در رود سن می باشد . ژوسفین بیکر با داشتن 25 متر طول و سالن بدنسازی ، سونا ،جکوزی ، و مشرف بودن به رود سن می تواند انتخاب خوبی برای تفریح در پاریس باشد.

استخر ژوزفین بیکر پاریس

استخر رووه پاریس

دکوراسیون و رنگ بندی استخر رووه  پاریس (Rouvet) را می توان بسیار ساده و در عین حال زیبا دانست .با داشتن رنگ بندی سفید و قهوه ای این مجموعه توانسته بسیاری از مردم را به خود جلب بکند .ستون های پهن و بزرگ آن حس قرار گرفتن در فضای بزرگتری را برای شما ایجاد می کند.این مجموعه دارای طول 33 متری می باشد که در امتداد کانال سنت دنیس (Saint-Denis)  واقع شده است.

استخر رووه پاریس

موقعیت هتل

کشور: فرانسه
شهر: پاریس

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط