موزه دهکده هوای آزاد لوبلین

موزه دهکده هوای آزاد لوبلین

شرح

موزه دهکده هوای آزاد لوبلین ،The Lublin Open Air Village Museum یک موزه در دره رود چکچواکا یکی از بزرگترین موزه های روباز در لهستان که در شهر لوبلین  واقع شده است. به دلیل معماری غنی ، نمایشگاه ها و همچنین نگرانی از میراث نامشهود منطقه ، تنوع فرهنگی مردم لهستان را نشان می دهد.

یک موسسه عمومی دائم دانش و دانش که در ایجاد ، حفظ و اشتراک میراث فرهنگی مادی و نامشهود فرهنگی و پیشینه اجتماعی تخصص دارد. این موزه اشکال تاریخی شهرکها ، سکونتها ، ساختمانهای خدمات عمومی روستاها  را با فضای داخلی خود و همچنین با اشکال سنتی منظره روستایی بازسازی می کند.

این نمایشگاه به بخش هایی که منعکس کننده چشم انداز و تنوع مردم شناسی منطقه لوبلین تقسیم می شود: لوبین آپاند ، روزتوزه ، منطقه ویستولا ، منطقه پودلاسی و منطقه باگ میباشد .

دراین موزه دهکده ی آیتم های مربوط به زندگی قدیمی را در روستا و همچنین دانش راجع به آداب و رسوم  و کارهای روزمره افراد ساکن در گذشته را حفظ شده بنمایش گذاشته شده است . می توانید هنگام بازدید از این دهکده یک آسیاب بادی از زیگمونتوو – اولین شی که به موزه منتقل شده و شیوه زندگی قبلی روستا دیدار کنید.

میهمانان موزه می توانند از نمایشگاههای آرایشگاه ، فروشگاه ذوب آهن ، آشپزخانه یهودیان ، اداره پست ، فروشگاه تنباکو ، خانه آبجو ، خانه شهردار و سه کارگاه بازدید کنند: ویلچر ، ویلچر و صنایع دستی ساخت کفش فرش. مجتمع كلیسای كاتولیك رومی نیز جزئی از بخش فوق است .

جدا از نمایشگاه دائمی موزه ما ارائه می دهد: نمایشگاه های موقت ، رویدادهای مربوط به تقویم مزرعه و مراسم در یک روستا ، بازسازی های تاریخی ، فعالیت های آموزشی و سایر رویدادهای فرهنگی است .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک