بهترین سوغات اسپانیا

بهترین سوغات اسپانیا

شرح

اسپانیا کشوری با فرهنگ غنی و آشپزی جذاب پیدا کردن بهترین سوغات اسپانیا آسان است. شهر مادرید پایتخت اسپانیا، میلیون ها توریست داخلی و خارجی سالانه پذیرا این گردشگری میباشد.

لباس فلامنکو اسپانیایی

لباس های محلی رقص معروف فلامنکو با رنگهای جیق و شاد با دامن های چین دارش یکی از بهترین سوغاتی اسپانیا می باشد. در فرهنگ اسپانیایی موسیقی فلامنکو سبکی از موسیقی و آواز با رقص می باشد. 

همچنین با خرید کلاه و کفش های فلامنکو با پاشنه های چوبی در سایزهای مختلف و ترکیب رنگی ست این لباس کامل خواهد شد.

شال مانیلا

به روسری های بزرگ سه گوش از جنس ابریشم گفته می شود . که با طرح و نقش و نگارهای شاد به شکل گل، پرنده و …هدیه ای زیبا به حساب می آید.

زنان اسپانیایی در فستیوال های محلی و سنتی، شال مانیلا که از رنگ و طرح های زیبا درست شده، را روی شانه هایشان می اندازند.

سوغات اسپانیا: شال مانیلا

زعفران اسپانیا

بازارهای ادویه‌جات و بخصوص زعفران معروف ترین و بهترین سوغات اسپانیا به شمار می‌آید. سال‌هاست اسپانیا بعنوان تولید کننده اصلی زعفران در جهان محسوب می باشد.

کیف چرم

چرم های زیبای و نرم اسپانیایی یک سوغاتی ماندگار خواهند بود.کیف‌های دستی یا کوله‌پشتی چرم دست‌ساز در اغلب فروشگاه‌های اسپانیا دیده میشود.

کیف چرم

روغن زیتون اسپانیا

بهترین روغن زیتون در جهان که توسط مردم آندلس اسپانیا تهیه میشود. در ابعاد مختلف از بطری‌هایی موجود در دسترس میباشد .توجه داشته باشید حمل میزان زیاد این کالا ممنوعیت دارد.

صنایع دستی اشیای سرامیکی و سفالی

صنایع دستی اسپانیا با هنر ساخت اشیای سفالی و سرامیکی عجین شده است . بشقاب، کاسه، فنجان ،جاسیگاری و …اشیای متنوعی هستند . که در تمامی مغازه های سوغاتی فروشی سطح شهر پیدا میشود.

صنایع دستی اشیای سرامیکی و سفالی

شمشیر تولدو

قرن‌ها شمشیر و سپرهای تولدو(Toledo) معروف بوده است . و تا امروزه نیز برای گردشگران از جذاب خاصی برخوردار است.

بادبزن آبانیکو

از دیگر بهترین سوغات اسپانیا بادبزن آبانیکو است. بادبزن‌های رقص‌ سنتی اسپانیایی به آبانیکو در میان مردمان این کشوراز محبوبیت زیادی برخوردار است. بادبزن های رنگارنگ را در فستیوال و نمایش ها، رقص های اسپانیایی و بخشی از فرهنگ و سبک زندگی آنها مشاهده خواهید کرد.

بادبزن آبانیکو

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط