بهترین سوغات اسپانیا

بهترین سوغات اسپانیا

شرح

معروفی بهترین سوغات اسپانیا

اسپانیا کشوری با فرهنگ غنی و آشپزی جذاب پیدا کردن بهترین سوغات اسپانیا آسان است . شهر مادرید پایتخت اسپانیا ، میلیون ها توریست داخلی و خارجی سالانه پذیرا این گردشگری میباشد .

لباس فلامنکو اسپانیایی

لباس های محلی رقص معروف فلامنکو با رنگهای جیق و شاد با دامن های چین دارش یکی از بهترین سوغاتی اسپانیا می باشد . در فرهنگ اسپانیایی موسیقی فلامنکو سبکی از موسیقی و آواز با رقص می باشد . 

همچنین با خرید کلاه و کفش های فلامنکو با پاشنه های چوبی در سایزهای مختلف و ترکیب رنگی ست این لباس کامل خواهد شد .

شال مانیلا

به روسری های بزرگ سه گوش از جنس ابریشم گفته می شود . که با طرح و نقش و نگارهای شاد به شکل گل، پرنده و …هدیه ای زیبا به حساب می آید .

زنان اسپانیایی در فستیوال های محلی و سنتی، شال مانیلا که از رنگ و طرح های زیبا درست شده، را روی شانه هایشان می اندازند .

شال مانیلا

زعفران اسپانیا

بازارهای ادویه‌جات و بخصوص زعفران معروف ترین و بهترین سوغات اسپانیا به شمار می‌آید . سال‌هاست اسپانیا بعنوان تولید کننده اصلی زعفران در جهان محسوب می باشد .

کیف چرم

چرم های زیبای و نرم اسپانیایی یک سوغاتی ماندگار خواهند بود.کیف‌های دستی یا کوله‌پشتی چرم دست‌ساز در اغلب فروشگاه‌های اسپانیا دیده میشود .

کیف چرم

روغن زیتون اسپانیا

بهترین روغن زیتون در جهان که توسط مردم آندلس اسپانیا تهیه میشود . در ابعاد مختلف از بطری‌هایی موجود در دسترس میباشد .توجه داشته باشید حمل میزان زیاد این کالا ممنوعیت دارد  .

صنایع دستی اشیای سرامیکی و سفالی

صنایع دستی اسپانیا با هنر ساخت اشیای سفالی و سرامیکی عجین شده است . بشقاب، کاسه، فنجان ،جاسیگاری و ...اشیای متنوعی هستند . که در تمامی مغازه های سوغاتی فروشی سطح شهر پیدا میشود .

صنایع دستی اشیای سرامیکی و سفالی

شمشیر تولدو

قرن‌ها شمشیر و سپرهای تولدو(Toledo) معروف بوده است . و تا امروزه نیز برای گردشگران از جذاب خاصی برخوردار است .

بادبزن آبانیکو

بادبزن‌های رقص‌ سنتی اسپانیایی به آبانیکو در میان مردمان این کشوراز محبوبیت زیادی برخوردار است . بادبزن های رنگارنگ را در فستیوال و نمایش ها ، رقص های اسپانیایی و بخشی از فرهنگ و سبک زندگی آنها مشاهده خواهید کرد .

بادبزن آبانیکو

موقعیت هتل