رستوران های فرانکفورت آلمان

بهترین رستوران های فرانکفورت آلمان

شرح

آشنایی با رستوران های فرانکفورت

شهر فرانکفورت آلمان از زیبا ترین شهر های اروپا سالانه پذیرای بسیاری از گردشگران و توریست های داخلی و خارجی می باشد . این شهر دارای فرهنگ و تاریخ غنی در قلب خود می باشد . در سفر خود به این شهر اروپایی نگران وعده غذاهای خود نباشید ، چرا که این شهر دارای رستوران های متنوع  می باشد که در قالب غذاهای سنتی ، محلی ، مدرن می توانید رستوران های مختلفی را پیدا کنید. با ما در ایلیا گشت همراه باشید تا چند نمونه از رستوران های جذاب و معروف شهر فرانکفورت را برای شما معرفی کنیم .

رستوران  ایبِت زوپِشتوبه فرانکفورت

ایبِت زوپِشتوبه   (Ebert’s Suppenstube)را می توان جزو رستوران های معروف فرانکفورت در بین گردشگران و مردم محلی دانست . در سفر خود به شهر فرانکفورت می توانید از این رستوران در وعده های نهار و شام استفاده کنید . این رستوران در یک فروشگاه مواد پروتئینی قرار گرفته است و برای صرف یک وعده نهار می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد . از غذاهای پر طرفدار این رستوران می توان به سوپ، سالاد و همچنین سوسیس مخصوص آلمانی اشاره کرد . قابل ذکر است که در اطراف این رستوران شما ممکن است با رستوران های دیگر با غذاهای مشابه روبه رو شوید ولی از بابت کیفیت و داشتن مشتری رستوران ایبِت زوپِشتوبه   از طرفداران بیشتری برخوردار است . از غذاهای سنتی که در این رستوران سرو می شود می توان به سوپ سیب‌زمینی و سوسیس طبخ شده با نوعی گندم خاص اشاره کرد .

رستوران ایبت زوپشتوبه

رستوران هولبینز فرانکفورت

کافه رستوران هولبینز (Holbein’s) را می توانید در لیست رستوران گردی خود در کشورآلمان قرار دهید . این رستوران در اطراف رودخانه ماین قرار گرفته ، رودخانه ماین از جمله رودخانه های معروف فرانکفورت می باشد که از مرکز این شهر عبور کرده و در مجاورت آن موزه هنر و سرشناس اِشتیدل (Städel) قرار گرفته است ، این موزه تاریخ بیش از هفتصد سال را که از زمان بوتیچلی تا بازلیتس است را در خود جای داده است . این کافه رستوران می تواند انتخاب خوبی برای صرف نهار پس از بازدید از موزه برای گردشگران باشد . منوی این رستوران بسیار متنوع می باشد و می توانید در منوی این رستوران از غذاهای دریایی مانند سوشی تا غذاهای محلی آلمان را پیدا کنید .

رستوران هولبینز

رستوران قلب آفریقا فرانکفورت

رستوران ایم هِزن افریکاس که به معنی در قلب آفریقا است یک رستوران بسیار جالب و در نوع خود عجیب می باشد . منوی این رستوران بر گرفته شده از شرق قاره آفریقا می باشد و جالب است بدانید طبق سنت مردم این منطقه در این رستوران هم شما باید غذا را با دست میل بفرمایید ، غذاهای این رستوران در یک سینی بزرگ سرو می شود و از نکات دیگر رستوران که ممکن است عجیب ولی جالب باشد می توان به ماسه ای  بودن کف رستوران اشاره کرد . دیوارهای این رستوران هم دارای تزیینات رنگارنگ است ومی توانید در قلب آفریقا غذای خود را در حالی که روی بالش‌های نرم کف رستوران نشسته‌اید، میل کنید

رستوران قلب آفریقا

رستوران ویلا روچیلد فرانکفورت

رستوران ویلا روچیلد (Villa Rothschild) را می توان از رستوران های مدرن و گران قیمت فرانکفورت دانست ، این رستوران همانطور که از نامش پیداست جزو املاک خانواده روچیلد به حساب می آید ، این رستوران در غرب فرانکفورت و در کنار پارک روچیلد قرار گرفته است . در حال حاضر این رستوران میزبان یک هتل لوکس می باشد که بهترین غذاهای فرانسوی و آلمانی را در فرانکفورت ارائه می دهد و جزو 40 رستوران برتر آلمان می باشد  ، از معروفترین غذاهای این رستوران می توان به خوراک کبوتر، گوشت گوساله و خاویار اشاره کرد که همانند این غذا را به سختی می توانید پیدا کنید ، در خاطر داشته باشید این رستوران با توجه به منویی که در اختیار شما قرار می دهد از قیمت های بالایی برخوردار است .

رستوران روچیلد

رستوران زاگِس فرانکفورت

رستوران زاگس یک رستوران فرانسوی می باشد که در واقع روح غذاهای فرانسوی را به آلمان آورده است ، محیط این رستوران بسیار جالب می باشد صندلی های قرمز ، دیوارهای زرد و محیطی با نور کم که در کل فضای جالبی را فراهم کرده است . منوی این رستوران از غذاهای فرانسوی و آلمانی تشکیل شده است . از جمله غذاهای فرانسوی که می توانید در این رستوران  پیدا کنید می توان به خرچنگ، جگر غاز و … اشاره کرد . در زاگس شما می توانید از کیک ها و  شیرنی های  خانگی فرانسوی به عنوان دسر استفاده کنید .

رستوران زاگس

رستوران ماین تُوِر فرانکفورت

رستوران ماین تور از مشهورترین رستوران های فرانفورت ، بهترین محیط برای صرف غذا با خانواده می باشد .از ویژگی های این رستوران می توان قرار گرفتن آن در طبقه 56 برج (Main Tower) اشاره کرد که منظره رویایی در ارتفاع 187 متری را به شما ارائه می دهد . در منوی این رستوران می توانید از غذاهای مدرن تا سنتی آلمان  را پیدا کنید .

رستوران ماین تور

موقعیت هتل

کشور: آلمان

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک