برلین

آشنایی با شهر زیبای برلین

شرح

جاذبه­ های مشهورو دیدنی برلین

آشنایی با شهر زیبای برلین  برلین شهریست که به عنوان پایتخت آلمان شناخته می شود و یکی از مراکز سیاسی و علمی در آلمان شناخته می شود. در شهر برلین انواع معماری های مدرن و کلاسیک را در کنار هم می توان یافت و افرادی که وارد این شهر اروپایی می شوند می توانند فعالیت های متنوعی را در کنار برنامه های دیگر انجام دهند.

آشنایی با شهر زیبای برلین

جاذبه­ های مشهورو دیدنی برلین

دروازه براندنبورگ از جاذبه­ های مشهور و دیدنی برلین

دروازه براندنبورگ بهترین معرف برای شهر برلین به شمار می­رود و یکی از معروف­ترین جاذبه های  دیدنی برلین میباشد. در ساختن این بنا از ماسه و سنگ استفاده شده و در سال 1791 میلادی برای پادشاه فردریک ویلهلم دوم ساخته شده است. ارتفاع دروازه براندنبورگ حدود 26 متر و محل قرارگیری آن نیز درمنطقه پاریس پلاتس میته میباشد. دروازه براندنبورگ را میتوان  به ­عنوان نخستین سازه نئوکلاسیک در برلین یاد کرد. این  ارابه با چهار اسب میباشد و زیبایی منحصربفردی را به شهر برلین بخشیده است.

دروازه براندنبورگ

دیوار برلین

دیوار برلین  توسط  دموکراتیک های  آلمان ساخته شد. این دیوار در سال‌های ۱۹۶۱ تا ۱۹۸۹ به‌مدت ۲۸ سال شهر بزرگ برلین را به دو منطقهٔ شرقی و غربی تقسیم کرده‌ بود. این دیوار اصلی‌ترین نماد جنگ سرد بود. دیوار برلین هرساله مورد توجه گردشگران بی شماری قرار می گیرد. در این بخش از شهر آلمان موزه ای وجود دارد که تحت عنوان موزه مرکز پناهندگان مارینفلد از آن نام می برند و آثاری درارتباط با جمعیت یک و نیم میلیون نفری که از طریق برلین وارد شده ­اند را به نمایش گذاشته است.

دیوار برلین

گروسر تیر گارتن

گروسر تیر گارتن یکی ازجاذبه های دیدنی و مشهور درشهر برلین میباشد. که آن را به عنوان باغ حیوانات نام می برند. این پارک منطقه ای شکاری و حفاظت شده ای است که تنها به خاندان سلطنتی آلمان اختصاص داشته و گوزن ها و خوک های وحشی به همراه حیوانات شکاری دیگر در این منطقه زندگی می کنند و حفاظت می شوند. این منطقه حفاظتی در سال 1700 به عنوان یک پارک مورد استفاده قرار می گرفت.

گروسر تیر گارتن

جنگل گرون والد

جنگل گرون والد یکی از جاذبه های دیدنی برلین است که در غرب برلین و در منطقه گرون والد قرار دارد.جنگل گرون والد  در دل شهر ، با درختان بلند قامت و آب و هوایی مطبوع و دریاچه بسیار زیبا در این بخش مکانی مناسب برای  آرامش و استراحت محسوب می‌شود که در سفر به برلین پس از یک روز پر حیا هو می‌توانید در آن چند ساعتی را سپری کنید. 
جنگل گرون والد

میدان گندارمن مارکت

میدان گندار من مارکت یکی دیگر از معروف ترین دیدنی های آلمان به شمار می رود که در شهر زیبای برلین واقع شده است.میدان گندارمن مارکت فضای آرام و دل انگیز دارد و برای پیاده روی مکانی مناسب محسوب می شود. ساختمانهای مجلل با معماری منحصر به فرد به زیبایی این میدان افزوده اند و در سفر به برلین اگر به این میدان بروید مجموعه ای از جاذبه های تاریخی و بناهای دیدنی را مشاهده خواهید کرد.

میدان گندارمن مارکت

کلیسای جامع فرانسوی

کلیسای جامع فرانسوی از معروفترین  دیدنی های آلمان است که در میدان Gendarmenmarkt برلین میباشد.کلیسای جامع فرانسوی قسمت های مختلفی دارد که هر کدام از آن‌ با زیبایی هرچه تمام‌تر تزیین شده‌است . درکلیسای جامع فرانسوی موزه‌ای با موضوع تاریخ اوگنو واقع شده است که آثار مربوط به اوگنو در فرانسه و آلمان در آن  نمایش داده می شود.

کلیسای جامع فرانسوی

موقعیت هتل

کشور: آلمان
شهر: برلین

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک