کوه تمپا براشوو

کوه تمپا براشوو

شرح

کوه تمپا براشوو ، درست تا کوههای کارپات قرار گرفته است . بنابراین مکانهای زیادی برای پیاده روی در این مسیر وجود دارد . جذابیت کوه Tampa در رومانی به سادگی این است که نشان جالب هالیوود-esque Brasov در بالای آن قرار دارد . شروع پیاده روی فقط 5 دقیقه پیاده روی از مرکز شهر براشوو است . فقط یک پیاده روی تا علامت بزرگ و درخشان براشوو وجود دارد . در پای کوه ، شما این انتخاب را دارید که از مسیر پیاده روی کنید یا از کابل سوار شوید.

این کوه بخشی قسمت جنوبی شرقی Carpathians احاطه شده توسط شهر براشوو  در رومانی است . ارتفاع آن از 960 متر تقریباً تا 400 متر بالاتر از سطح شهر براشوو واقع شده است . این کوه بیشتر از سازندهای آهکی تشکیل شده است که به تدریج از پوسته زمین بلند شده است.
جدا از ارائه منظره های خیره کننده تمپا بر روی شهر براشوو ، به دلیل وجود گونه های بیشماری از حیوانات ، گیاهان و حشرات ، در کنار یک طبیعت با ارزش از طبیعت قرار دارد . این کوه برای لکه بینی پروانه ها مناسب است ، زیرا بیش از 35 درصد از گونه های پروانه رومانیایی زیستگاه کاملی را ارائه می دهد.

نکته مهم ، تامپا یکی از شناخته شده ترین سمبل های شهر است ، کوه Tampa ، کوهی جنگلی کوچک با چشم اندازهای عالی از شهر و منطقه اطراف ، براشوو بر فراز شهر ایستاده است . می توانید در این کوه کوهنوردی کرد (هر راه تقریباً یک ساعت طول می کشد) ، یا می توانید چند قیمتی را برای پیکان بالا ببرید .نشانه Brașov الهام گرفته از هالیوود است .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک