تالار شهر تالین

تالار شهر تالین

شرح

تالین شهرتالین ساختمانی در شهر قدیمی تالین ، استونی ، جنب میدان تاون هال است. این قدیمی ترین سالن شهر در کل منطقه بالتیک و اسکاندیناوی است.این بنا در ضلع جنوبی میدان بازار باستانی واقع شده و 36.8 متر طول دارد. دیواره غربی 14.5 متر طول و شرق آن 15.2 متر است. این ساختمان دو طبقه با زیرزمین بزرگ است.پرتگاه قدیمی توماس در بالای برج تاون هال ، که از سال 1530 در آنجاست ، به یکی از نمادهای تالین تبدیل شده است. ارتفاع برج 64 متر است. شهربازی تالین در میدان شهر هال واقع شده است ، جایی که خیابان های خیابان Kullassepa ، خیابان Dunkri و Vanaturu kael منجر می شوند. یکی از خیابان های کوتاه تالین Raekoja tänav است که در پشت شهربازی واقع شده است.

سالن شهرتالین توسط آنچه در آن زمان میدان بازار ساخته شده بود ساخته شد. میدان شهربازی طول فعلی خود را در دهه 1370 به دست آورد. در سال 1374 که با یک سقف تخته پوشیده شده بود ، تالار شهر احتمالاً یک ساختمان سنگی یک طبقه با یک زیرزمین بود. از اتاق زیر شیروانی به عنوان یک انبار استفاده می شد. نمای این ساختمان طولانی و باریک اکنون یک دیوار پشتی از بازی است که در آن هنوز می توانید برخی از پنجره های ساده مجسمه ای از این زمان را مشاهده کنید.یک شهربازی با یک اتاق اجتماع عظیم ابتدا در سال 1322 در یک کتاب املاک و مستغلات به عنوان “اقامتگاه” ذکر شده بود که در آن زمان یک انبار غول پیکر داشت. برخی دیوارها در قسمت شرقی تالار شهر مدرن و هفت پنجره در زیرزمین و در طبقه همکف از آن زمان باقی مانده است. در سال 1364 ، آن را یک خانه بازی Teatrum  و در سال 1372 یک شهربازی نامیدند. شورای شهر کنترل فعالیت های سیاسی ، اقتصادی و حتی تا حدودی سالن شهر را کنترل می کرد. تاون هال اغلب یک دادگاهی و مکانی برای معرفی کالا بود. بعضی اوقات حتی از آن به عنوان اتاق تئاتر استفاده می شد ، همانطور که می توانید از کلمه ”  teatrum” نتیجه بگیرید. بنابراین ، بسیار مهم بود که در قلب شهر قرار بگیریم و نماینده به نظر برسیم.

اگرچه قدرت شهر تالین تا سال 1970 در تاون هال کار می کرد ، اما هنوز هم نقش یک ساختمان نمایشی از یک اداره شهر را در اختیار دارد و از بازدیدکنندگان به عنوان یک مکان کنسرت و یک موزه استقبال می کند ، جایی که می توانید با ارزش تاریخی و معماری قرن ها آشنا شوید. تالار شهر تالین. در رابطه با شهر قدیمی تالین ، تاون هال از سال 1997 در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار داشته است. در سال 2004 ، تالین شهر هال 600 سال تولد خود را جشن گرفت. در سال 2005 ، تالار شهر تالین در گروه حفاظت از میراث معماری برای احیای آخرین سالن بازمانده شهرک گوتیک در شمال اروپا و آشکار شدن نمونه ای از تمام لایه های تاریخی این نماد ، جایزه عالی دریافت کرد. سنت بزرگ اروپایی قدرت شهرداری. این جایزه به الویرا لیور هولستروم ، مدیر تالین شهر هال توسط ملکه Sofía اسپانیا در مراسم جوایز میراث اروپایی که در تاریخ 27 ژوئن 2006 در Palacio Real de El Pardo مادرید برگزار شد ، اهدا شد. مدال یوروپا نوسترا در این مراسم در 15 سپتامبر 2006 توسط سییم کالاس ، معاون رئیس کمیسیون اروپا و توماس ویلوچ ، عضو هیئت مدیره اروپا نوسترا به تالین شهر تالین ارائه شد.

تاون هال در ابتدا ساختمانی بود که در آن شهروندان شهری جلساتی برگزار می کردند. بعداً به عنوان ساختمان دولت ، دادگاه و محلی برای معرفی کالاهای جدید مورد استفاده قرار گرفت. مراحل ساخت تالارهای بازنمایی شهر از قرن دوازدهم آغاز شد. آنها معمولاً در مرکز شهر و در نزدیکی میدان بازار ساخته می شدند. تالار شهرک لوبک ، کاخ ونیزی در نیمه اول قرن 14th آغاز شد ، در استونی تالار شهر ناروا ساخته شده در اواخر قرن 17th ، بازسازی شده در 1963و البته تالارشهرتالین مشهورترین آنها هستند.تالار شهر از سنگ آهک خاکستری و سقف خارج از کاشی های سقفی خشت ساخته شده است. شهربازی بسیار قدیمی تر از آنچه ظاهر می شود و ظاهر فعلی آن نشان می دهد. دیوارهای قدیمی که در پشت سازه های بعدی پنهان شده اند ، داستانی را در مورد ساخت و ساز چند مرحله ای از تالار شهر نشان می دهند. طبق جدیدترین مطالعات ، گسترش چند مرحله ای شهربازی در پنج دوره مختلف از غرب به شرق انجام شده است. بنابراین چیدمان تالار شهر کج و خمیده و تا نیم متر باریک است و همین امر باعث می شود تا یک ذوزنقه به نظر برسد. در سه ماهه اول قرن 14th ساختمان موجود گسترش یافته و اتاق های زیرزمین گسترش یافته است. نوعی سیستم فضایی توزیع فضایی از توزیع پدیدار شد. با توجه به نتایج مطالعات میدانی می توان گفت که قدیمی ترین ساختمان تالار شهر قسمت غربی شهربازی فعلی را پوشانده و دیوار جنوبی بازی آنلاین رو به میدان بازار قرار گرفته است.

منبع : ویکی پدیا

.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک