جزیره مرداب در ناسائو

جزیره مرداب در ناسائو

شرح

جزیره مرداب در ناسائو یک جزیره خصوصی است که در فاصله 5 کیلومتری ناسائو، باهاما واقع شده و به عنوان یک جاذبه گردشگری محلی در آن فعالیت می کند. پیش از اواخر قرن نوزدهم تالاب جزیره مرداب یک باتلاق نمکی بود و از نظر قانونی به آن نمک کی گفته می شد. جزیره مرداب در ناسائو برای دزدان دریایی و خصوصیانی که از این جزیره برای حفظ غذای خود استفاده می کردند، به عنوان توقفگاه تبدیل شد و در حالی که منتظر اجازه ورود به بندر ناسائو بودند، این جزیره متوقف شد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران ارمنستان

در سال 1875، چارلز کینگ هارمن، یک انگلیسی که بعداً شوالیه شد و بعنوان فرماندار قبرس شد، این 35 میلیون پوند را از تاج انگلیس خریداری کرد. وی 11 سال آن را مالکیت کرد، تا اینکه آن را به مبلغ 105 پوند به یک بهایی، سر آگوستوس جان آدردلی، فروخت. آددرلی مدت شش سال آن را نگه داشت. دو آمریکایی که می خواستند ذرت و سبزیجات را پرورش دهند 145 پوند به او پیشنهاد کردند.

تلاش کشاورزی انجام نشد و در سال 1902 آنها را با ضرر 10 پوند به آبراهام ون وینک فروخت. ون وینک صدها کارگر را استخدام کرد تا باتلاق نمک را لکه دار کنند و برشی از دریا را به دریاچه منفجر کردند، 5000 درخت نخل را کاشتند و بیش از یک مایل از مسیرهای بتن پر پیچ و خم را بنا کردند. وی بعداً برای پرجمعیت باغ بهشت​​، باغ وحش میمون، طاووس، بوقلمون، قرقاول، طوطی و ایگوانا وارد کرد. او با آوردن میهمانان در قایق خود با نرخ 1 دلار برای هر نفر، این جزیره را با مردم به اشتراک گذاشت.

از سال 1916 تا 1979 جزیره مرداب در ناسائو متعلق به خانواده مک کچچون بود. جان تی. مک کچچون خبرنگار اصلی خارجی شیکاگو تریبون، برنده جایزه پولیتزر و کاریکاتوریست سیاسی بود. او این جزیره را از طریق پست بینایی پستی که به قیمت 17.500 دلار از ملک ون وینک، تولید کننده نیوجرسی که درگذشته بود خریداری کرد. وی آن را جزیره گنج نامید و برای ده ها سال با نام آن در باهاما شناخته شد.

بخشی از جذابیت های جزیره مرداب در ناسائو شرایط اولیه زندگی بود. در طول جنگ جهانی دوم، این جزیره برای یک سال توسط متفقین مورد استفاده قرار گرفت تا به عنوان پایگاه تمرینی مخفی برای سه تیم از جوخه های تخریب زیر آب انگلیس و آمریکایی که روزانه هفت مایل در اطراف جزیره شنا می کردند ، مورد استفاده قرار گیرد. مواد منفجره و بارهای عمیق به طور مرتب در اطراف جزیره منفجر می شد و عصرها، فقط برای تفریح ​، آنها نارنجک های دستی را بر فراز صخره پرتاب می کردند. تصور می شد که درگیری ها صخره را چنان تضعیف می کند که باعث سقوط قلعه کوچک شده است. در اکتبر 1979 ، L.A. Meister این جزیره را خریداری کرد.

رزرو آنلاین هتل در ارمنستان

در سال 1991 ، طوفانی این جزیره را در دو گوشه در شمال غربی تالاب که پل فعلی در آن قرار دارد ، قطع کرد. در یک روز آفتابی ، واضح و بی باد، این جزیره ورم های 9 متری  را تجربه کرد که در اثر طوفان بیش از 2000 کیلومتراز آن فاصله داشت. در سال 1993، Dolphin Encounters، یک مرکز پستانداران دریایی، برنامه های آموزشی و تجاری را در جزیره آبی لاجورد آغاز کرد. در سال 1995، دلفین برخوردها در جزیره آبی تالاب تحت تحمل چند میلیون دلاری قرار گرفت که زیستگاه دلفین ها را به فضای بیش از سه هکتار بزرگ کرده و عمق هایی تا 25 پایی ایجاد کرده است.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک