موزه تکنیک های جهان اوستراوا 

موزه تکنیک های جهان اوستراوا 

شرح

موزه تکنیک های جهان اوستراوا ، Svet Techniky این موزه اسرار اختراعات فنی را از موتور بخار تا به امروز آشکار می کند و در شهر اوستراوا  جمهوری چک واقع شده است  . بازدید کنندگان می توانند در اینجا چندین اختراع را پیدا کنند ، که به طور قابل ملاحظه ای بر توسعه صنعت و پیشرفت فنی در قلمرو سرزمین های چک بلکه در جهان تأثیر گذاشت . در خارج از نمایشگاه می توان در ساختمان VI در بورس نیز کلاسهای آموزشی برای آموزش رزرو برای مدارس و کافه های ژول ورن وجود دارد .

این مجموعه با مساحت 14000 متر مربع ، چهار جهان را با نمایشگاه های دائمی و یک جهان برای نمایشگاه های موقتی به بازدید کنندگان ارائه می دهد. دنیای دائمی جهان کودکان ، دنیای علم و کشف ، دنیای تمدن و دنیای طبیعت است . این منطقه از نظر منطقه بزرگترین است و یک طبقه کامل و یک باغ در فضای باز را اشغال می کند.

هدف این موزه این است که مشکلات رشته های علمی را به کاشفان کوچک و بزرگ معرفی کنیم و به آنها در مثالهای عملی نشان دهیم که فناوری یک مترسک نیست بلکه یک زمینه تغذیه ای با آینده است .دنیای فناوری ، مرکزی است که نه تنها مدارس و مهدکودک ها بلکه همچنین عموم مردم را به صورت بازیگوش حقایق جالب علم و فناوری در اوستراوا ارائه می دهد .

قرار گرفتن در معرض تعامل در اوستراوا ، با روشی سرگرم کننده ، در دسترس و تعاملی ، سعی در نزدیک کردن کودکان و عموم مردم به پیشرفت های کلیدی فنی که بر پیشرفت علمی و فناوری تأثیر گذاشته اند ، می باشد و به این ترتیب علاقه به علم و فناوری را تحریک می کند .

هر دو بازدید کننده جوان و پیر می توانند در اینجا بازی ، کشف و استراحت کنند. پیشنهاد این مرکز جدید توسط سینمای سه بعدی و تئاتر علوم (نمایش و نسخه ی نمایشی) از جمله یک منطقه نمایشگاه موقت گسترش یافته است.

مخرج مشترک دانش همه جهان از طریق سرگرمی و بازی است. بدون داشتن کتابهای درسی پر از تعداد ، بازدید کنندگان به خط مقدم عملکرد شهر یا بدن انسان می آیند. با ماشین زمان می توانید برای ماموت ها به زمان های ماقبل تاریخ پرواز کنید ، بفهمید که رنگین کمان یا طوفان چیست .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک