پل معلق کاپیلانو

پل معلق کاپیلانو

شرح

پل معلق کاپیلانو | Capilano Bridge

پل معلق کاپیلانو، نه تنها یکی از جاذبه های زیبای ونکوور بلکه ایالت بریتیش کلمبیا کانادا است. بر همین اساس پل معلق کاپیلانو، سالانه پذیرای جمع کثیری از توریست هاست.

از سال 1889 تاکنون همه گردشگران ونکوور حتما به این مکان هم سر می زنند . در واقع در این مکان ، ندایی از گذشته ونکوور و کانادا به گوش می رسد و هر بیننده ای را غرق در آرامش و البته هیجان این مکان (هیجان این مکان دورادور از عکس ها مشخص است!) می کند.

بازدیدکنندگان در حالی که بر این پل طویل و پر هیجان دارید قدم می گذارند ، زیر پای خود طبیعتی بکر و باغ های واقعا زیبا بر دامنه ها را می توانند مشاهده نمایند و این نتیجه هنرنمایی اولین هنرمندان کلمبیای بریتانیایی است که در دل طبیعت و این پل معلق ، به رخ کشیده اند.

دلیل شهرت فراوان این مکان برای توریست ها واضح است !  چرا که دیدنی های فراوان و فعالیت های زیادی در پل کاپیلانو وجود دارد.  این مکان ، از شلوغی ها و هیاهو مشهور شهر ونکوور فاصله دارد و این بهترین فرصت برای شیرجه زدن در دریای آرامش مطلق ، ماجراجویی ، لمس تاریخ و فرهنگی و زندگانی مردم کلمبیایی است.

ساخت این پل توسط مهندس «جرج گرنت مکای» و با استفاده از چوبهای درخت سدر و برگ های گیاه شاهدانه صورت گرفته و به سال ۱۸۸۹ میلادی بر می گردد و در نتیجه ، پلی با طول ۱۳۷ متر و ارتفاع ۷۰ متر از رودخانه است.

در این مجموعه همانطور که گفتیم تنها یک پیاده روی بر پل نخواهید داشت و امکانات و تفریحات متعددی تدارک دیده شده است.

از زمان ساخت این پل ، ۱۲۰ متر دیگر به وسعت این پارک اضافه گردیده است. تورها با راهنما ، صخره نوردی بر باریکه ای از دره کاپیلانو ، برنامه تفریحی برای کودکان ، نمایشگاهی از جنگل زنده ، موسیقی طبیعت ، پارک توتم ، فروشگاه هدیه و سوغات ، جنگل های آکوتور ، نمایش ها ملی همراه با  رقص و نمایش های جالب و جشن ها ، نمایشگاه ها لباس مردم محلی ، از جمله امکانات تفریحی این مکان می باشد.

در پل معلق کاپیلانو ونکوور با عبور از ۳ پرتگاه و ۷ پل معلق به ارتفاع ۳۰ متر بر فراز جنگل ها بارانی و معطر به بوی طبیعت خواهید رسید و آنجاست که در برابر عظمت این جنگل های عظیم ، خود را موجودی کوچک خواهید دید!

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک