کوچه های کن

کوچه های کن فرانسه

شرح

کوچه های کن | نام شهر کن همه را به یاد فستیوال کن می اندازد. شهر کن به جز جاذبه های خاص و جذابش دارای کوچه های بسیار زیبا و دیدنی است.ریوِریای فرانسه از یک ساحل بسیار زیبا و طولانی تشکیل شده است. یکی از زیباترین دهکده های فرانسه که دارای غذاهای عالی میباشد. کن ، دارای فستیوال ها و مراسم های بسیار زیبا در طول سال میباشد.

این شهر جذاب ساحلی در طول سال شاهد حداقل 35 رویداد مهم بین المللی در خود است .و همه ساله حدود 500 هزار گردشگر از این شهر بازدید میکنند. در این مقاله سعی داریم که به زیباترین کوچه های معروف کن بپردازیم ،با ما همراه باشید.

بولیوارد دو لا کروزت یکی از کوچه های معروف کن

جاذبه های دیدنی‌ها: این کوچه زیبا ترین و شناخته شده ترین خیابان شهر کن میباشد. خیابان بولیوارد دو لا کروزِت قسمتی از شهر است که انرژی بسیار عالی از آن میگیرید.

هتل مجلل کارلتون در کنار ساحل این خیابان قرار دارد و جلوه بسیار زیادی بخشیده است همین طور نزدیک به کاخ فستیوال کن از جذابیت های آن است. همچنین می‌توانید از تماشای کالاهای لوکسِ برندهای مطرحی چون لویی ویتون، پرادا، آرمانی و گوچی لذت ببرید.

اقامتگاه‌ها: بیشتر اقامتگاه ها و هتل های این خیابان منظره ی رو به دریا دارند. اما محبوب‌ترین آپارتمان‌های این محله در میان گردشگران در انتهای این خیابان شلوغ واقع شده است.

کوچه های کن فرانسه

کوچه آنتیب کن

جاذبه ها: دومین خیابان اتقصادی و معروف شهر کن کوچه آنتیب است. میتوانید اجناس با قیمت های خوب را در مراکز خرید و مغازه های این خیابان پیدا کنید. یکی از مراکز خرید ارزان‌قیمت در این خیابان مرکز خرید گرِی دالبیون است.

اقامتگاه‌ها: تعدای از هتل ها و مهمان پذیرهای کوچیک در این منطقه تجاری قرار دارند. در مرکز شهر تعدادی ویلای بسیار جذاب قرار دارند که ممکن است باور نکنید در یکی از شلوغ ‌ترین خیابان‌های شهر قرار گرفته‌اند.

جاذبه های کن فرانسه

خیابان هوش

دیدنی‌ها: حال و هوای محله ریوریای فرانسه را میتوانید در خیابان هوش فرانسه لمس کنید. میزها در فضای باز و کافه های دیدنی، پر از جذابیت برای مردم محلی و گردشگران ایجاد کرده است. حتما به شکلات فروشی های این خیابان سری بزنید و لذت ببرید.

اقامتگاه‌ها: تمامی آپارتمان ها و هتل های این خیابان بسیار دیدنی و خاص هستند .تعدای از این آپارتمان ها فقط چند قدم با کاخ جشنواره کن فاصله دارند و اقتصادی ترین مکان برای اقامت هستند.

خیابان هوش در کن فرانسه

رو مینادیر

دیدنی‌ها: خیابان مِینادیِر از کوچه های کن است که پر از تفریحات جذاب است. این کوچه از مرکز اولد تون عبور میکند. بهترین غذاخوری های شهر کن را میتوانید در این کوچه پیدا کنید. متنوع‌ ترین غذاخوری‌های کن در این خیابان غذاهای خوشمزه‌ی محلی و بین‌المللی، از غذاهای فرانسوی گرفته تا کباب ترکی را برای مشتریان آماده می‌کنند.

اقامتگاه‌ها: درسته مغازه ها و کافه های جذابی دارید این کوچه ولی در کنار آن اقامتگاه های لذت بخشی هم دارند.

قدم زدن در کوچه های کن فرانسه

میدان مریمی، کوچه نوتردام

دیدنی‌ها: یکی از جاذبه های کن میتوان کاخ جشنواره را نام برد.بیشتر همایش ها و جشنواره ها در این کاخ برگزار میشود. به‌علاوه، در نزدیکی میدان مریمی مکانی وجود دارد که میتوانید در آن به بازی های دورهمی بپردازید. میدان مریمی در نهایت به کوچه نوتردام وصل میشود و کلیسای بانوی ما تنها ۲ دقیقه با این خیابان فاصله دارد.

اقامتگاه‌ها: به دلیل فاصله‌ی نزدیک این خیابان به کاخ جشنواره و رستوران‌هایی که در جوار این خیابان قرار دارند، میدان مِریمی همیشه شلوغ است. بنابراین اگر دوست دارید از زیبایی‌های این خیابان بهره ببرید و یک خواب راحت داشته باشید، می‌توانید یکی از آپارتمان‌های بازسازی شده‌ی این خیابان در نزدیکی کاخ جشنواره را برای اقامت خود انتخاب کنید.

گشت و گذار در کن

خیابان دو سوکه

دیدنی‌ها: خیابان دو سوکه  با نام اولد تاونِ کن هم شناخته می‌شود. به دلیل نزدیکی به بندر، این خیابان زمانی دهکده‌ی ماهیگیران محسوب می‌شد. خیابان دو سوکه به دلیل داشتن رستوران‌های جذاب و بارهای هیجان‌انگیز شهرت دارد. برخی از بهترین رستوران‌ها و بارهای کن در این خیابان واقع شده‌اند. این خیابان مکان مناسبی برای صرف نوشیدنی و غذا است. بهترین خیابان‌های کن، خاص، متنوع و بسیار جذاب هستند.

اقامتگاه‌ها: این خیابان تا پاسی از شب بسیار شلوغ و پر سر و صدا است اما یکی از بهترین مکان‌ها برای تفریحات شبانه به‌شمار می‌رود. آپارتمان‌های بازسازی شده‌ی این خیابان برای اقامت بسیار مناسب هستند.

به خیابان های کن

موقعیت هتل

کشور: فرانسه
شهر: پاریس

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط