برترین جاذبه های استراسبورگ

برترین جاذبه های استراسبورگ

شرح

معرفی شهر استراسبورگ

تاریخچه استراسبورگ

برترین جاذبه های استراسبورگ | یکی از بزرگ ترین محله های قرون وسطایی اروپاست . این شهر روزهای انقلاب فرانسه به خودش دیده و سال ها بین کشورهای آلمان و فرانسه دست به دست شده و بلاخره در سال 1945 برای همیشه بخشی از خاک فرانسه میشود و کاملا یه جلوه دو فرهنگی داره ، و دارای خانه های چوبی ، و میدان سنگ فرش و کانال‌های آبی خوش منظر محله‌های قدیمی (در گراند ایل) باز دیدکنندگان را به اکتشاف شهر دعوت می‌کنند . در ادامه نگاهی به برترین جاذبه‌های استراسبورگ خواهیم انداخت .

کلیسای جامع نوتر دام Cathédrale de Notre-Dame

زیباترین بنای معماری کلیسای جامع استراسبورگ

کلیسای جامع استراسبورگ یکی از بلندترین کلیسای معماری گوتیک در جهان است . نمای خارجی این بنا یکی از شگفت انگیزترین ویوی شیشه های رنگی و نورهای عبور کرده از فضایی ملکوتی و الهام بخش نمایی خارق العاده ایی به بازدیدکنندگان گردشگری میدهد .

پارک اورانژری Parc de l’Orangerie

قدیمی ترین پارک استراسبورگ

پارک اورانژری یکی از قدیمی ترین پارک در استراسبورگ است . از این فضای مناسب برای برگزاری نمایشگاه استفاده میکنند و همچنین محیطی عاشقانه برای گشت و گذار و پیک نیک دارد . و با یک دریاچه آبشار زیبایی آن را تکمیل میکند و اینکه یه رستوران و سالن بولینگ هم در این پارک وجود دارد .

محله کروت نو Quartier Krutenau

پر شورترین منطقه استراسبورگ

محله کروت نو یکی از جاذبه های سرزنده ترین و پرشورترین مناطق استراسبورگ واقع است ، که با مدرن ترین رستوران ها ، مغازه ها و گالری های هنری تلفیق میکند . این منطقه با کانال‌ها و خانه‌های نیم چوبی اش زمانی محل زندگی قایق رانان و ماهیگیران بوده است.

پل وبان Barrage Vauban

پل آهکی صورتی استراسبورگ

هدف از ساخت این سد ( پل وبان ) برای ایجاد سیل و ممانعت از رسیدن مهاجمان به استراسبورگ مورد استفاده واقع شده است ، و محلی برای بازدیدکنندگان نمایش مجسمه ها و همچنین چشم اندازی زیبا به پل های معروف سر پوشیده شهر داره .

موزه لوور نوتر دام L’Oeuvre Notre-Dame Museum

موزه لوور نوتر دام استراسبورگ

موزه ای بنام ( لوور نوتر دام ) وجود دارد که کارگرانی که مسئول نگهداری کلیسای جامع بودند خانه‌ای بنا کردند . این ساختمان قدیمی یکی از ارزشمند ترین جاذبه های هنر استراسبورگ شناخته شده که مجسمه های اصیلی از کلیسای جامع و مجموعه ای از نقاشی هنرمندان بالای راین را به نمایش گذاشته .

کلیسای سن توماس St. Thomas Church

قدیمی ترین کلیسا استراسبورگ

کلیسای سن توماس بعد از آتش سوزی در قرن 12 مجدد بازسازی شد و مردم استراسبورگ این کلیسا را ( دختر کوچک کلیسای جامع ) می نامند . این کلیسا ساعتی دارد که به مدت ۴۰۰ سال ، ساعت را ۴ دقیقه جلوتر اعلام می‌کند تا قبل از صدای ساعت کلیسای جامع شنیده شود و هنوز برای مراسم مذهبی وعبادت به آنجا میروند .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک