عجیب ترین تفریحات پاریس

عجیب ترین تفریحات پاریس

شرح

عجیب‌ ترین تفریحاتی که می‌ توان در پاریس دید

عجیب ترین تفریحات پاریس فرصت عالی و بکرمیباشد ، که در سفر خود به این شهر میتوان از آن استفاده نمایید .از جاذبه‌های گردشگری شاخص پاریس  میتوان برج ایفل ، کلیسای نوتردام ، موزه لوور و…  را نامبرد . ولیکن اگربه دنبال جاذبه‌ی متفاوت و تفریح عجیب شهر پاریس می باشید گزینه‌های کمتر شناخته‌شده برای تماشا وجود دارد .

عجیب ترین تفریحات پاریس

عجیب‌ و غریب ترین موزه‌ های پاریس

موزه‌ی فسیل‌شناسی و آناتومیِ مطابق به اسکلت حیوانات در مقابل بازدید کنندگان ایستاده‌اند . این موزه‌ شگفت‌انگیز دریچه‌ای به دنیای علم در قرن 19 میگشاید . 

در محوطه‌ی باغ گیاه‌شناسی، یک باغ ‌وحش و تعدادی موزه‌ی تاریخ طبیعی جایی که این موزه واقع شده وجود دارد . می‌توان از موزه‌های محبوب پاریس به موزه‌ هنر و مهارت‌ ، موزه‌ی قرون‌ وسطی و موزه‌ برانلی نیز اشاره نمود .

عجیب‌ و غریب ترین موزه‌ های پاریس

پیاده روی کنار کانال سن مارتن

یک تور شهری رایگان برای تماشای هنر خیابانی بهترین مکان منطقه‌ی 10 پاریس کانال سن مارتن میباشد . در این منطقه فروشگاه‌های هنری و رستوران‌های شگفت‌انگیزبوده . و از مناطق شگفت‌انگیزترین نوظهور پاریس محسوب می‌شود. پیشنهاد بهترین تورهای گردشگری را در وب‌سایت لوکالرز(Localers) مشاهده نمایید .

پیاده روی کنار کانال سن مارتن

بازدید لوکس ترین محله‌ های پاریس

تجربه‌ی خاص در گشت وگذار از محله ها زیبا و لوکس خیابانها وعتیقه فروشی های آن در پاریس را از دست ندهید . خیابان مشجر کولانکورت (Caulaincourt)، محله‌ی بلویل (Belleville) ، خیابان شهدا (des Martyrs) بهترین بازار و حس و حال ،هوای اصیل فرانسوی  را مشاهده نمایید .

بازدید لوکس ترین محله‌ های پاریس

ویرانه‌ های روم باستان

پاریس یکی از شهرهای مشهور جهان مملو از آثار باستانی ( دوران کهن از امپراطوری روم باستان ) میباشد . آمفی‌ تئاتر، حمام‌های رومی در کلونی و تعدادی از بقایای باستانی همچون سنگ‌های حکاکی‌شده ، دیوارها، ستون‌ها ، غار باستان‌شناسی که از شگفت‌انگیزترین بقایای معماری رومی هاست را میتوان نامبرد .

ویرانه‌ های روم باستان

بازدید از بازار سرپوشیده قرن 19

بازارهای سنگی سرپوشیده‌ی قرن 19 که امروزه ۳۰ بازار مختلف در پاریس وجود دارد . نمونه‌های این بازارها مراکز خرید امروزی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای در پشت کاخ سلطنتی از پاساژ ویویِن (Vivienne) شروع و تا شمال پاریس در انتهای خیابان کاده (Cadet) ادامه یافته است .

بازدید از بازار سرپوشیده قرن 19

پل هنرها در تفرجگاه پلانته

مردم محلی این تفرجگاه را به نام لا کولی وِرت (La Coulée Verte) میشناسند . محوطه‌ی کنار ایستگاه لیون که از قلعه‌ باستیل ومحله‌ی برسی شروع و تا ورودی غربی پارک بوا دو وانسن امتداد گرفته است . این مسیر باریک طولانی پر از درختان و گل‌ها در اطراف محوطه‌ی خط آهن قدیمی تفرجگاه شهرت پیدا کرده است .

پل هنرها در تفرجگاه پلانته

بالای این خط آهن ، پل هنرها (Viaduc des Arts)قرار گرفته است . و اطراف این پلِ ریلی آتلیه‌ و گالری‌های زیبا و کافه‌های زیادی را مشاهده خواهید کرد . که همه آنها در دالان‌های قوسی شکل زیبا طراحی شده قرار گرفته‌اند . یکی عجیب ترین تفریحات پاریس خیابان دومنیل بخش اصلی این جاذبه‌ که در نزدیکی باستیل قرار دارد .

موقعیت هتل

کشور: فرانسه
شهر: پاریس

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط