کلیسای استاوروپولئوس بخارست

کلیسای استاوروپولئوس بخارست

شرح

کلیسای استاوروپولئوس بخارست“Stavropoleos Church”درست در مرکز شهر کلیسایی کوچک، زیبا و پر از آرامش به نام کلیسای استاوروپولئوس قرار دارد که در سال ۱۷۲۴ توسط راهبی به نام لوانیکی استراتونیکاس ساخته شده است .تزیینات این کلیسا تلفیقی از کنده کاری های چوبی و سنگی و مولفه های رومانی و بیزانس است .

ساختمان کلیسای استاوروپولئوس تا به حال چندین بار به دلیل زلزله مورد آسیب قرار گرفته و مجددا بازسازی شده است .در حیاط این کلیسا سنگ قبرهایی وجود دارند که به قرن ۱۸ بر می گردند . این کلیسا و صومعه شاید برجسته ترین زیبایی در بخارست که در سال 1724 ساخته شد .

ورودی زیبا و چشم نواز این کلیسا با ستون ها و حکاکی های هنرمندان شما را به داخل کلیسا و حیاط پر از آرامش و دلپذیر آن هدایت می کند. این ساختمان از نظر قدمت تاریخی و همین طور سبک معماری یکی از با ارزش ترین بناها و جاذبه های گردشگری بخارست به شمار می رود .

این بنا به زیبایی منبت کاری شده ای از جنس سنگ و چوب است که بهترین آنها در درهای اصلی مشخص شده است. حیاط بیرون دارای مجموعه ای جالب از سنگ قبر های آرامگاه است صومعه ارتدکس شرقی که برای راهبه ها در مرکز بخارست ، رومانی است.

یکی از علاقه های ثابت این صومعه موسیقی بیزانس است که توسط گروه کر و بزرگترین مجموعه کتابهای موسیقی بیزانس در رومانی بیان شده استن از قرن 18 میلادی قرار گرفته است ، و شما اغلب ممکن است صنعتگران ماهر را ببینید که در زمینه بازیابی كتابخانه صومعه دارای بیش از 8000 كتاب كلامی ، موسیقی بیزانس ، هنر و تاریخ است.

گروه کر بیزانس استاوپولئوس در سال 1994 ایجاد شد ، و توسط سرخپوشان گابریل کنستانتین اوپرا رهبری می شود که در کلیسای استاوپروئولوس مناجات و مناجات می کند و موسیقی بیزانس را در دانشگاه ملی موسیقی بخارست تدریس می کند. این گروه در رومانی و خارج از کشور اجرا کرده است و آنها موسیقی خود را بر روی سی دی منتشر می کنند

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک