کلیسای سنت استانیسلاوس پوزنان

کلیسای سنت استانیسلاوس پوزنان

شرح

کلیسای سنت استانیسلاوس پوزنان ،” Church St. Stanislaus “کلیسای قرن 17 پوزنان از سنت استانیسلاوس اسقف و شهید یکی از نمونه های جوایز معماری باروک در شهر پوزنان لهستان است . این شهر همچنین به عنوان یک کلیسای جامع موقت خدمت می کرد ، هنگامی که واقعی بلافاصله پس از جنگ جهانی دوم در حال بازسازی بود .

نکات برجسته شامل یک محراب در پیش پرده های پمپئو فراری و نقاشی “سنت” است . همچنین یک سردابه در زیر کلیسا وجود دارد که راهبان و مجاهدین بیش از یک قرن در آن دفن خواهند شد .

یهودیان در اوایل دهه 1770 به پوزناچ آمدند. هدف آنها ایجاد آکادمی بود ، دانشگاهی در قلمروهای غربی مشترک المنافع لهستانی-لیتوانیایی ، در حالی که این مأموریت ارتقاء آموزش مسیحیان مبتنی بر اصلاح ترنت کلیسا و روشهای جدید تدریس بود. یهودیان مجتمع ساختمانی شامل کلیسا ، مدرسه و ساختمان دانشکده را برپا کردند.

کلیسای پوزنان امروز ، با یک حرکت بزرگ و ساخته شده ، مدل سازی شده در باسیلهای رومی باروک ، سارقان را که به معابد معتدل تر عادت کرده بودند ترساند . گچ های غنی به شکل دادن به طعم و مزه ساکنان قرن 17 و 18 در شهر کمک می کردند.

یهودیان کلیسایی ساختند که به یکی از ابزارهای مبارزه با اصلاحات تبدیل شد . فضای داخلی با نقاشی های مربوط به چهره های مقدسین لهستانی و یهودیان تزئین شده است . در محراب اصلی نقاشی وجود دارد که قیام معاد پیوتروین توسط اسقف استانیساوو را نشان می دهد ، در محراب های جانبی نقاشی هایی از سنت وجود دارد .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک