کلیسای سنت پاول

آشنایی با کلیسای سنت پاول

شرح

تاریخ کلیسای سنت‌ پاول

کشور آلمان را می‌توان به عنوان اثر‌گذارترین کشور در قاره اروپا نام برد که همواره چهره مهمی در تاریخ این قاره ایجاد کرده است. کلیسای سنت‌ پاول در شهر فرانکفورت به عنوان محل بنای دموکراسی و اتحاد آلمان شناخته می‌شود. در حال حاضر این مکان  به موزه تبدیل شده و با بازدید از آن  شما می توانید با بخش‌هایی از تاریخ آلمان آشنا شوید.

مکان کلیسا

مکان کلیسا

کلیسای سنت‌ پاول به شکل استوانه‌ای در یکی از میادین مهم شهر قرار داشته وفوق العاده شگفت انگیز است. ورودی این کلیسا نیز با آجرهای ساده قرمزمزین گردیده است. ورود به مکان از طریق برج ساعت امکان‌ پذیرمی باشد که در ورودی کلیسا است. پس از ورود به محوطه کلیسا با یک سالن بسیار بزرگ برخورد خواهید داشت  که با دیدن این سالن، فهم این مساله که صد و پنجاه سال پیش، سیاستمداران آلمانی این مکان را برای بحث و مبادله نظر انتخاب کرده بودند.

رویدادهای سال 1848

در سال 1848میلادی رویدادهای برای آلمانی‌ها رخ داد که برای آنان بسیار حائز اهمیت می‌باشد. زیرا قبل ازاین تاریخ، آلمان از ایالت‌هایی خود‌ مختارو مستقل تشکیل گزدیده بود که عمدتا با هم دیگر درحال جدال بودند و این موضوع سبب ناراضیتی مردم شده بود. این نارضایتی ها  به مرورزمان  تبدیل به انقلابی عظیم شد که پایه آن اتحاد آلمان و دموکراسی بنیان نهاده شد. در آن دوره  یک جلسه و گرد همایی مهم در کلیسای سنت‌ پاول برگذار شد و پس از آن اولین  انتخابات مستقل در آلمان ترتیب داده شد.

رویدادهای سال 1848

امروزه کلیسای سنت‌ پاول

امروزه کلیسای سنت‌ پاول کاربرد کلیسا ندارد اما در مناسبت‌ها و رویدادهای با اهمیت این کلیسا میزبانی می کند. در زمان بازدید از کلیسای سنت‌ پاول حتماً از زیرزمین آن بازدید کنید تا با تاریخ سیاست در آلمان و دنیای شگفت‌انگیزآن دوران آشنا شوید. در این موزه کشف نکات و موارد متعددی درباره انقلاب سال 1848، و چگونگی اتحاد کشور آلمان و جزئیاتی درباره اولین مجلس دموکراتیک آلمان به مراجعه کنندگان ارائه می‌شود.

امروزه کلیسای سنت‌ پاول

دیواره‌های نقاشی شده

در دیواره‌های این کلیسا نقش های زیبایی طراحی  شده است که در آن گروهی از مردان در برابر سیاستمداران در حال کشتی گرفتن هستند. این تصویرها  توسط یوهانس گروتزک نقاش  نامدار آلمانی کشیده شده اند و در شرح آن گفته می‌شود که به طور نمادین به مسیر تاسیس اولین مجلس کشور اشاره دارد.

دیواره‌های  نقاشی شده

در هنگام سفر به آلمان و دیدن شهر فرانکفورت، حتماً زمانی را برای بازدید از کلیسای سنت‌ پاول برای خود قرار دهید. این کلیسا همه روزه پذیرای مراجعه کنندگان بوده و بازدید از سالن کلیسا و موزه بصورت رایگان است.

موقعیت هتل

کشور: آلمان

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک