اماکن دیدنی پاریس در شب

اماکن دیدنی پاریس در شب

شرح

جاذبه های شهر پاریس در شب پر از زیبایی و شگفتی است، شب های پاریس حال و هوای دیگری دارد، تفریحات زیادی در پاریس وجود داره که علاقمندان بسیار از آن استقبال میکنند که مثل فعالیت تفریحی، تهیه سوغات، خرید، قدم زدن در خیابان بخش جدایی ناپذیر از سفراست. فرانسه یکی از مقاصد گردشگری محبوب برای توریست های سراسر دنیا است. شاید بسیاری از شهرهای دنیا شب‌های آرامی را بگذرانند اما پاریس جزو این دسته از شهرها نیست. با ایلیاگشت همراه باشید تا با اماکن دیدنی پاریس در شب آشنا شوید.

اماکن دیدنی پاریس

اماکن دیدنی پاریس

محله مره 

محله مره یکی از اماکن دیدنی پاریس است که برای گردش شبانه در اطراف جاذبه های پاریس در میان مردم محلی محبوب است. محله مره در خیابان های باریک و قرون وسطایی میتوان گشت زد و برای صرف شام و نوشیدنی به آنجا رفت و لذت برد و برای تماشای یک نمایش در سالن قدیمی در نزدیکی بلوار که گرند نام دارد حضور پیدا کنند.

محله مره در پاریس

تماشای شهر نورانی

تورهای ویژه گردشگری پاریس برای گشت و گذار شبانه در نظر گرفته شده است، جاذبه های که ارزش تماشا پس از تاریکی هوا را دارد که شامل موزه لوور، پل هنر، مجلس فرانسه، کلیسای نوتردام و برج ایفل هستند. به علاوه این گشت های شبانه، تجهیزات مناسب عکاسی و تصویربرداری در شب میتواند رقابتی باشد برای توریست های علاقه مند که به یادگار گرفته شود.

اماکن دیدنی پاریس در شب

اپرا

در پاریس سالن اپرای مدرن هیچ کمبودی از نظر سالن کنسرت و اجراهای فستیوال موسیقی ندارد و میتوان با دو خانه اپرا یکی کاخ گارنیه و دیگری اپرای بستی برنامه‌هایی ارائه شود . سالیانه بسیاری از هنرمندان با استعداد موسیقی جاز از سراسر دنیا را به سوی خود می کشاند.

مکان کنسرت در پاریس

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط