اماکن دیدنی پاریس در شب

اماکن دیدنی پاریس در شب

شرح

شبهای پاریس

اماکن شب در پاریس

اماکن دیدنی پاریس در شب | جاذبه های شهر پاریس در شب پر از زیبایی و شگفتی ایست ، شب های پاریس حال و هوای دیگری دارد ، تفریحات زیادی در پاریس وجود داره که علاقمندان بسیار از آن استقبال میکنند که مثل فعالیت تفریحی ، تهیه سوغات ، خرید ، قدم زدن در خیابان بخش جدایی ناپذیر از سفراست . فرانسه یکی از مقاصد گردشگری محبوب برای توریست های سراسر دنیا است . شاید بسیاری از شهرهای دنیا شب‌های آرامی را بگذرانند اما پاریس جزو این دسته از شهرها نیست . با ایلیاگشت همراه باشین .

مکان های جذاب پاریس

محله مره در پاریس

برای گردش شبانه در اطراف جاذبه های پاریس در میان مردم محلی محبوب است که محله ی مره نام دارد ، که در خیابان های باریک و قرون وسطایی میتوان گشت زد و برای صرف شام و نوشیدنی به آنجا رفت و لذت برد و برای تماشای یک نمایش در سالن قدیمی در نزدیکی بلوار که گرند نام دارد حضور پیدا کنند .

تماشای شهر نورانی

جاذبه دیدنی شب در پاریس

تورهای ویژه گردشگری پاریس برای گشت و گذار شبانه در نظر گرفته شده است ، جاذبه های که ارزش تماشا پس از تاریکی هوا را دارد که شامل موزه لوور ، پل هنر ، مجلس فرانسه ، کلیسای نوتردام و برج ایفل هستند . به علاوه این گشت های شبانه ، تجهیزات مناسب عکاسی و تصویربرداری در شب میتواند رقابتی باشد برای توریست های علاقه مند که به یادگار گرفته شود .

اپرا

مکان کنسرت در پاریس

در پاریس سالن اپرای مدرن هیچ کمبودی از نظر سالن کنسرت و اجراهای فستیوال موسیقی ندارد و میتوان با دو خانه اپرا یکی کاخ گارنیه و دیگری اپرای بستی برنامه‌هایی ارائه شود . سالیانه بسیاری از هنرمندان با استعداد موسیقی جاز از سراسر دنیا را به سوی خود می کشاند .