گالری دیدنی ملی سنگاپور

گالری دیدنی ملی سنگاپور

شرح

سنگاپور کشور کوچکی که هم نام با پایتختش است این روزها یکی از جذاب ترین مقاصد سفر برای گردشگری و خرید در بین مسافران محسوب می شود. سنگاپور یکی از بهترین مقاصد برای بازارگردی و تفریحات هیجانی است و به دلیل آب و هوایی گرمسیری که دارد در تمام فصل های سال شرایط مساعدی برای سفر دارا هست. سنگاپور شکوه خاصی از ثروت را به شما نشان می دهد اما این تمام آن چیزی نیست که این سرزمین برای عرضه دارد. جدای از مراکز خرید پیشرفته، هتل های لوکس و رستوران های مدرن، سنگاپور تاریخی غنی دارد و فضاهای عمومی و طبیعت آن بسیار دوست داشتنی است.

از آنجایی که تقریبا تمام مردم شهر به آسانی انگلیسی صحبت می کنند و نشانه های شهری نیز انگلیسی است، این سرزمین می تواند یک مقصد آسان برای گردشگران باشد. با ما همراه باشید تا یکی دیگر از جاذبه های دیدنی سنگاپور را به شما معرفی کنیم.

برترین آثار باستانی در گالری ملی سنگاپور

گالری ملی سنگاپور یکی از برترین و زیباترین جاذبه‌ی گردشگری سنگاپور محسوب می‌شود که در آن کلکسیونی از برترین آثار باستانی و تاریخی هنری سنگاپور قرار گرفته که جذابیت تور سنگاپور را دو چندان کرده است. هدف از ساخت چنین بنایی ایجاد درکی بهتر از هنر و فرهنگ با استفاده از رسانه‌های گوناگون می‌باشد. در گالری ملی سنگاپور دو سالن اصلی به‌ نام‌های تالار تاریخی شهر و دادگاه قدیمی اصلی قرار گرفته‌اند که به‌ وسیله‌ی میله‌های آلومینیومی و سقف شیشه‌ای به‌هم متصل شده‌اند و این گالری زیبا را بوجود آورده‌اند. این مرکز میزبان مهم‌ترین مطالعات هنری استعماری آسیای جنوب شرقی می‌باشد. مجموعه‌ی جهانی قرن 19 و هنر مدرن آسیای جنوبی در دو گالری دی بی اس سنگاپور و یو او بی آسیای جنوبی در موزه گالری سنگاپور دیده می‌شود، در گالری اول بیشتر موضوعات هنری سنگاپور (از قرن 19 تا امروز) و در گالری دوم به منطقه آسیای جنوبی پرداخته شده است. قسمت دیگر این گالری نمایشگاه‌های سینگتل نام دارد که نمایشگاه‌های موقتی در آن محل برگزار می‌شوند. اگر شما تصمیم دارید به این کشور سفر کنید و به هنر علاقه دارید در تور سنگاپور حتما از این موزه گالری ملی دیدن کنید. از جمله‌ی هنرمندان بزرگ می‌توان به چونگ سو پونگ، لیو کنگ، چائو مایاتی و جورجت اشاره کرد که هر کدامشان تاریخ غنی سنگاپور را با خود به‌همراه دارند. گالری ملی سنگاپور با هشت هزار اثر هنری، بزرگ‌ترین مجموعه عمومی را از آثار هنری سنگاپور و جنوب شرقی آسیا دارد. تمرکز بیشتر آثار موزه روی فرهنگ سنگاپور، میراث ملی کشور و رابطه فرهنگی آن با دیگر تمدن‌های جنوب شرقی آسیا، آسیا و جهان است. با 64 هزار متر مربع، گالری ملی سنگاپور بزرگ‌ترین محل نمایش آثار هنرهای تجسمی و بزرگ‌ترین موزه سنگاپور به‌شمار می‌‌رود. در محیط گالری این مجموعه سالن‌های غذاخوری و فروشگاه‌های زیادی برای خرید در نظر گرفته شده است که جذابیت خاصی را ایجاد کرده‌اند. 

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک