معبد و موزه دندان عتیقه سنگاپور

معبد و موزه دندان عتیقه سنگاپور

شرح

معبد و موزه دندان عتیقه سنگاپور

معبد دندان بودا یک مجتمع موزه بودایی 5  طبقه است که در مرکز منطقه Chinatown سنگاپور (محله چینی ها) قراردارد به راحتی یکی از معابد پر جنب و جوش و سنگین سنگاپور است. .

معبد و موزه مذهب دندان بودا یک بنای تاریخی فرهنگی در قلب شهر چینی ها است که نمایشگاه های مرتبط با نقاط مختلف هنرهای مذهبی و فرهنگ سنگاپور است.

 دندان مقدس بودا در طبقه چهارم در یک استپا ساخته شده است با وزن 32 تن و از 320 کیلوگرم طلا که توسط جانبازان اهدا شده است.

 هر طبقه با هزاران فانوس درخشان، تصاویر بودایی، دکوراسیون طلایی، مجسمه های استادانه و دیگر ادیان مذهبی پوشانده شده است.

دو طبقه به موزه معبد اختصاص داده شده است، که دارای مجموعه قابل توجهی از مجسمه های بودایی از همه کشورهای بودایی آسیایی از جمله تایلند، میانمار، کامبوج، ویتنام، چین، ژاپن، سریلانکا و هند است.

در طبقه پنجم یک گلخانه زیبا  است که با ارکیده های رنگارنگ زرق و برق دار است.

در مرکز سقف، که در اتاق خود قرار دارد، بزرگترین تیراندازی چرخ جهان، سبک تبت است. اگر به معابد، بودایی ها یا موزه ها بروید، می توانید به راحتی چند ساعت یا حتی نیم روز در این معبد عظیم صرف کنید.

معبد و موزه باستانی دندان بودا (BTRTM) در سال 2002 توسط شی فازائو مقدس تاسیس شد. در 20 فوریه 2003 این مکان به ثبت رسید و براساس لایحه امور خیریه این مکان در 8 ژانویه 2004 تحت پوشش خیریه واقع شد. این معبد به “Maitreya Buddha” تخصیص یافته که به معنای مهربانی کردن به یک نفر است و همچنین به آن بودای آینده نیز گفته می شود. تور رایگانی وجود دارد که هفته ای یک بار از “BTRTM” بازدید می کند، خوشحالیم که با افتخار تور یک تا 2 ساعته خودمان را برای بازدید از این معبد به شما معرفی کنیم که هر هفته روز یکشنبه از ساعت 2 بعد از ظهر کار بازدید از معبد را آغاز می کند. داوطلبان راهنمایی میهمانان در این معبد بصورت رایگان و به زبان انگلیسی این معبد را به شما معرفی می کنند. هر هفته تنها چند جای خالی محدود در این تور باقی می ماند. ثبت نام تائید شده براساس نوبت بلیط شما خواهد بود. اکتشاف بودا: شاکایانمونی بودا از 2560 سال پیش دارای بینشی در مورد حقیقت، کیفیات کامل خردمندی و عواطف داشته است. آموزه های وی باعث روشنگری ذهنی می شوند، توانمندی ها را فعال می سازد تا رنج به پایان برسد و شادی ابدی را پیدا کنیم. معبد باستانی دندان بودا ماموریت دارد برنامه اکتشاف بودا را اجرا کند. اکتشاف بودا یک برنامه با طراحی خاص برای شرکت کنندگانی است که بتوانند بینش تجربی از اخلاقیات بودای ماهایانای چینی، آموزه های بودایی اصلی و مدیتیشن پایه در طول روز به دست آورند. این برنامه آموزشی انگلیسی زبان هم برای توریست هایی مفید است که تمایل دارند در مورد بودا بیشتر بدانند و هم برای یادگیرندگانی که نیاز به احیاکننده دارند. شرکت کنندگان می توانند از آموزه های تعاملی و مشارکتی سود ببرند که توسط وو خیانگ مقدس و رو ژی مقدس ارائه شده و بیش از یک دهه است که در آموزش بودا و مدیتیشن در بافت های فرهنگی مختلف تجربه دارند. منش بودایی یک بخش مهم از هر زندگی یک فرد بودایی است. این منش بیان کننده عواطف دینی آموزگار (راهب یا تارک دنیا) و زیبایی در تعاملات اجتماعی است. همچنین به معنای آموزش ذهنی در هر اقدامی است. آموزه های اصلی بودا در طی قرن ها منتقل شده اند زیرا پیام آن فاقد زمان است و پیامی بادوام برای نیازهای روحی انسان در یافتن صلح واقعی، خوشبختی و رفاه می باشد. در این بخش از برنامه در مورد دانش ضروری پایه بودا نیز آموزش هایی ارائه می شود. فرد بودایی مدیتیشن را برای پرورش آرامش تمرین کرده روی حالات مثبت ذهن متمرکز می شوند. تکنیک مقدماتی آموزش داده می شود تا شرکت کنندگان بتوانند نکاتی عملی در این مورد بیاموزند که چگونه به حالاتی روشن تر در مورد ذهن دست یافته و بهتر تمرکز کنند. نکات مهم: از پوشیدن، شورت، لباس بدن نما و کلاه اجتناب کنید. فرد تنظیم کننده برنامه حق دارد به دلیل شرایط پیش بینی نشده برنامه را کنسل کند. در چنین مواقعی، افرادی که ثبت نام نموده اند از طریق تلفن همراه آگاه می شوند.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک