مرکزخرید کروزی براشوو

مرکزخرید کروزی براشوو

شرح

مرکزخرید کروزی براشوو

مرکزخرید کروزی براشوو ، که برروی سکوی کارخانه سابق تراکتور Brasov بنا گردیده است . Coresi Shopping Resort طبق مطالعه از بازار خرده فروشی شهرهای منطقه ای رومانی است . مساحت این مرکز 51.500 متر مربع میباشد . مرکز خرید کروزی  توسط فرانسوی ها از Immochan ، بخش املاک و مستغلات گروه Auchan ساخته شده است . توسعه کل این پروژه 15 سال به طول خواهد انجامید.

بازار خرده فروشی شهرهای منطقه ای رومانی 2014 منتشر شده توسط DTZ Echinox ، منطقه شمال شرقی از نظر سهام خرده فروشی مدرن با تقریبا 422،000 متر مربع توسعه یافته است.

بخش مسکونی ، ایموخان باید کارهای زیربنایی را به اتمام برساند ، به ترتیب جاده ، منبع تغذیه و غیره. ” برای بخش مسکونی ، 36 هکتار زمین از میان 100 هکتاری که Imocochan در سکوی سابق تراکتور در Brasov در اختیار دارد اختصاص یافت. در ابتدا در طرح 36 هکتاری ساخت 3 هزار آپارتمان برنامه ریزی شده بود ، اما برنامه ها مجدداً مورد بازسازی قرار گرفت و تعداد واحدهای مسکن در بلوک های 4 یا 5 طبقه به حدود 2 هزار نفر کاهش یافت. خانه ها قیمت هایی دارند که تحت برنامه “خانه اول” قرار می گیرند.

در منطقه خرده فروشی که در ابتدا 45300 متر مربع خواهد بود که از این تعداد 32000 متر مربع گالری تجاری ، Immochan همچنین سینما را توسعه خواهد داد ، سرمایه گذاری خود را نیز انجام می دهد ، همچنین یک منطقه برای اوقات فراغت 1500 متر مربع و یک منطقه 3500 متر مربع رستوران دارد . در بین مستاجرین مرکز اینتایتیکس ، H&M ، نیویورکر ، کوتون ، وایکیکی قرار دارد.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک