خرید در خیابان های معروف پاریس

خرید در خیابان های معروف پاریس

شرح

خرید در خیابان های معروف پاریس

خرید در خیابان های معروف پاریس مثل تمام سفرهای جذاب و دیدنی است . پاریس گزینه های زیادی برای خرید از بوتیک ها با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می دهد . اما جالب است که بدانید خرید در پاریس محدود به چنین مغازه و مرکز خرید نمی گردد . مغازه ها و بازارهای کوچک و خیابانهای زیادی در سرتاسر شهر پاریس در دسترس همگان است .

خیابان سن  :

خیابان Rue de Seine یکی از خیابان های اصیل پاریس که به موازات خیابان بناپارت امتداد دارد و با زیبایی خیره کننده به معنای واقعی فرانسوی می باشد . خیابان سن از بلوار افسانه ای سن ژرمن هم عبور می ‌کند و به این صورت شما میتوانید با یک تیر چند نشان بزنید .

این خیابان برای افرادی که به دنبال مزه های جدید میگردند یک بهشت شیرین است . شیرینی فروشی های متعددی در این خیابان وجود دارد . پیشنهاد می کنیم که به سراغ شکلات ‌های بهشتی پیر مارکولینی بروید و با خوردن از آن ها تازه معنای واقعی شکلات را درک کنید . بستنی ‌های ایتالیایی در فروشگاه گروم  را نیز فراموش نکنید .

خیابان کریموکس  :

خیابان  Cremieux این خیابان ‏در منطقه ی آرام و بی سر و صدای ۱۲ پاریس قرار گرفته است.ساختمان های رنگارنگ و گلدان هایی زیبا از گل های متنوع در اطراف این خیابان جذاب و دیدنی قرار گرفته است. خیابان سرامیکی آن محل مناسبی برای پیاده روی و لذت بردن از صحنه های زیبایی که این ‏خانه های می باشد .

‏خیابان رُزیه :

خیابان Rue des Rosiersدر امتداد باروی قدیمی شهر پاریس قرار گرفته است . و در قلب محله های شهر پاریس واقع شده است .طراحی این خیابان به اواسط قرن ۱۹ میلادی باز می ‌گردد .

در این خیابان بوتیک ‌های متنوع و غذاخوری‌ هایی متناسب با بودجه‌ های مختلف احاطه شده است . در قلب منطقه ‏Marais‏ که محله یهودی نشینان پاریس است خیابان ‏رُزیه‏ قرار گرفته است .

 خیابان سنت دومینیکن :

خیابان ‏Saint Dominiqu که به افتخار فرقه‌ی دومینیکن به این نام نامیده شده است . فرقه‌‌های مذهبی کاتولیک‌های رومی است که طرفداران زیادی دارد و بنیان‌گذار آن دومینیک بود .

خیابان سنت دومینیک دارای نانوایی ،شیرینی فروشی، کافه و رستوران‌هایی که در این خیابان وجود دارند از نظر قیمت به‌صرفه‌تر از شانزلیزه هستند به همین خاطر اگر دوست دارید در قلب پاریس ، طعم خوش غذاهای فرانسوی را بچشید مسیر سنت دومینیکن انتخاب خوبی خواهد بود.

خیابان ویکتور هوگو :

خیابان Victor Hugoشاعر و داستان‌نویس معروف فرانسوی که نقش پررنگی در ادبیات مردم پاریس ایفا کرد. ابتدای این خیابان از طاق پیروزی پاریس آغاز می ‌شود . این خیابان پس از شانزلیزه بلندترین مسیر پاریس بشمار‌ می‌رود .

نویسنده معروف فرانسوی ویکتور هوگو یا همان نویسنده ی معروف کتاب بینوایان آخرین روزهای زندگی خود را در هتل پارتیکولیه در این خیابان سپری کرد و چشم از جهان فرو بست . از آنرو نام وی را بر این خیابان نهادند و می ‌توانید مجسمه‌ ای از این نویسنده ی شهیر را در تقاطع با خیابان هانری مَرتن این خیابان ببینید .

خیابان بناپارت :

خیابانBonaparte به شکلات و ‏شیرینیجات جایی رویایی خود در شهر پاریس معروف شده است . البته این خیابان جذاب دارای بوتیکهای ولباس فروشی های شیک و همچنین کتابفروشی های قدیمی می باشد.

خیابان مونتاین ‏:

بلوار ‏Montaigne جنب خیابان شانز الیزه ، این خیابان پذیرای تعداد زیادی از سالن‌های مُد معروف جهان نظیر شنل ، دیور، ولنتینو ،لویی ویتون ، ژیوونشی  ، نینا ریچی ، سلین  ، امانوئل آنگارو و جواهر‌فروشی‌های مشهوری چون بولگاری و سن دوپونت است.

‏دلیل اصلی شهرت بلوار وجود تالار اپرای شانزلیزه در آن است که یکی از مهمترین دیدنی‌های شهر به شمار می‌رود.

موقعیت هتل

کشور: فرانسه
شهر: پاریس

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط