بازار بلور تهران

بازار بلور تهران

شرح

اغلب خانم‌ها شور و شوق خاصی براید خرید کردن دارند، حتی اگر در روزهایی که حال و حوصله نداشته باشند، یک خرید هر چند جزئی می‌تواند حال آنها را خوب کند. خرید کار لذت‌بخشی است و هم مردان و هم زنان از آن لذت می‌برند. اما مثل بسیاری از دیگر موارد، مردان و زنان در این مورد تفاوت دارند مثلا خانم‌ها بیش از کیفیت و کمیت غذا، محیط رستوران را مورد توجه قرار می‌دهند یا رنگ خودرو برایشان بیش از سرعت و شتاب و راحتی آن مهم است.

در این میان خانمها علاقه بسیاری به خرید بلور دارند. امروزه دیگر کمتر خانه‌ای پیدا می‌شود که بوفه در آن جایی نداشته باشد، همان بوفه‌ای که پر شده از انواع و اقسام ظروف بلور و کریستال که نهایت سلیقه خانم خانه را نشان می‌دهد. اصولا طی سال تمام سعی و تلاش خانم خانه این است که با جمع‌آوری اینگونه وسایل و ظروف، خانواده را برای پذیرایی از میهمانان آماده کند. اگر روزی در صدد خرید و تهیه انواع و اقسام بلورجات و ظروف کریستالی برآمدید می‌توانید به خیابان‌های رودکی، بازار بزرگ، بازارچه طرخانی و نهایتا بزرگ‌ترین مرکز تهیه و توزیع اینگونه کالاها که میدان شوش در جنوب تهران است، سری بزنید و تمام مایحتاج خود را از این اماکن تهیه کنید.

 اگر تازه عروس هستید و قصد تهیه جهیزیه با کیفیت خوب و قیمت مناسب را دارید شاید بد نباشد شال و کلاه کنید و خودتان را به بازار شوش برسانید. قطب فروش لوازم خانه و آشپزخانه که با گردش در این راسته می‌توانید وسایل مورد نظرتان را برای زندگی آینده تان یا خانه ی جدیدتان خریداری کنید. شاید خیلی از خریداران شاغل بوده و همه روزه قادر نباشند که خودشان را به بازار شوش برسانند و خرید کنند اما علاوه بر روز پنج شنبه، بازار شوش جمعه ها باز است و مغازه داران صبح تا ظهر به مشتریان خود پاسخگو هستند. البته لازم است بدانید که روزهای تعطیل برخی از فروشگاه‌ها و پاساژ ها فعالیت دارند. در بازار شوش تهران مغازه های زیادی در راسته ی اصلی خیابان حضور دارند.

همچنین عده‌ای دستفروش نیز بعضی از محصولات را به قیمتی پایین تر به خریداران خود می فروشند البته باید حواستان جمع باشد که محصول مورد نظر بی کیفیت نبوده و در زمان استفاده ضرری برایتان نداشته باشد. اما در این خیابان پاساژهای زیادی قرار گرفته که گشتی در طبقات مختلف این پاساژها می‌تواند به شما در انتخاب محصول کمک کند. پاساژ شهرداری، پاساژ تاج، ایرانیان، الغدیر، نور، الماس، میلاد و… بخشی از پاساژهای بازار شوش هستند که لوازم چینی، لوازم دکوری، سرویس پلاستیک ،ظروف برقی آشپزخانه، ظروف خانه، جیهزیه عروس، ظروف بلور، ظروف کریستال، ظروف استیل، سرویس قاشق و چنگال ، روتختی عروس و.. را می فروشند. ممکن است خیلی از شما حال و حوصله یا وقت بازارگردی را نداشته باشید اما از طرفی دوست داشته باشید محصولات موردنظر خود را از راه آسان‌تر خریداری کرده و به خانه‌های خود ببرید.

به همین خاطر شما میتوانید با ورود به وب سایت بازار شوش ، بخش عمده‌ای از محصولات بازار را که مغازه ها ارائه میکنند را خریداری کنید. کافی است با یک کلیک ساده وارد وب سایت بازار شوش شوید و به جای گردش و پیاده روی های مکرر و خسته‌کننده در محیط بازار، از فروشگاه بازار شوش که ویترین خوب بازار بلور تهران است وسایل و محصولات مورد نظرتان را خریداری کنید و با کمترین هزینه آن را به خانه‌های خود ببرید. بازار شوش تهران طرح زوج و فرد است اما اگر نمی خواهید از وسیله نقلیه شخصی خود استفاده کنید در بازار چرخی ها با گرفتن مبلغی پول اجناس خریداری شده شما تا ایستگاه تاکسی های دربست حمل می کنند.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک