بازار ماهی فروشان سئول

بازار ماهی فروشان سئول

شرح

بازار ماهی فروشان سئول یکی دیگر از جاذبه های خاص سئول و کره جنوبی است.این بازار در کنار بندر نامپو، بزرگ‌ترین بازار غذای دریایی کره جنوبی به شمار می رود.

قرار گرفتن  بندر «نامپو» (Nampo) در کنار این بازار موجب شده غذای دریایی تازه به صورت روزانه در بازار تأمین می‌شود. بسیاری از دکه‌ها نمونه رایگان به شما می‌دهند و شما قبل از خریدن می‌توانید غذاها را امتحان کنید. مهم‌ترین چیز در اینجا مشتاق بودن به تجربه چیزهای تازه و جدید است؛ حتی اگر خیلی هم خوشمزه یا آشنا به نظر نیایند.

پیشنهاد می‌کنیم جایی در کنار بندر توقف کرده و قایق‌های مشغول ماهیگیری را تماشا کنید که ماهی و اختاپوس تازه را از تورها خالی می‌کنند. بعد از تماشا می‌توانید به یکی از دکه‌ها سر زده و تنوع عجیب و باورنکردنی موجودات دریایی و ماهی‌ها را تماشا کنید که شاید هرگز قبلاً ندیده‌اید.

اکثر فروشندگان بازار ماهی خانم‌های مسن هستند زیرا جنگ کره جان بسیاری از مرد‌های خانواده‌های ماهیگیر را گرفت. این خانم‌های ماهی‌ فروش در خرد کردن و آماده کردن ماهی بسیار ماهر و چیره دست هستند. 

اگر چیزی پیدا کردید که از آن خوشتان آمد مغازه دار با مهارت خاصی آن را برای شما آماده خواهد کرد.اگر بخواهید می‌توانید مهارت چانه زنی خود را نیز امتحان کنید، اما بدانید که آن‌ها در این کار بسیار خبره و زیرک هستند.

در این ناحیه رستوران‌هایی نیز وجود دارند که می‌توانید در آن‌ها ماهی‌های متنوع و حتی خام و زنده را امتحان کنید. رستوران‌هایی نیز هستند که می‌توانید ماهی خود را که از بازار خریده‌اید به آنجا برده تا برایتان طبخ کنند.

بسیاری از رستوران دارها به اینجا آمده تا محصولات دریایی را به قیمت عمده تهیه کنند ولی حتی برای گردشگران نیز قیمت بسیار پایین‌تر از سوپر مارکت‌ها خواهد بود.

بازار ماهی‌فروشان سئول روزانه از صبح زود تا دیر وقت باز بوده و در تمام روزهای سال نیز می‌توانید آن را بازدید کنید. تنها روزی که این بازار فعالیت نمی‌کند، آخرین سه شنبه هر ماه است. بازار در کنار آب‌های جنوب بوسان مرکزی قرار دارد و به راحتی با اتوبوس و مترو می‌توانید به آنجا بروید. پارکینگ نیز در این مکان رایگان است.

 

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک