پارک ساحلی سیمرغ کیش

پارک ساحلی سیمرغ کیش

شرح

پارک ساحلی سیمرغ کیش ، یکی دیگر از جاذبه ها و جاهای دیدنی کیش است. ساحل سیمرغ در امتداد ساحل در جنوب شرقی جزیره زیبای کیش و در نزدیکی پارک ساحلی مرجان کیش  و دلفیناریوم کیش قرار گرفته است.

ساحل سیمرغ کیش در امتداد جاده جهان و در مساحتی به اندازه پانزده هزار متر مربع و در نزیکی دریای کیش ساخته شده است. عرض این پارک ۳۰۰ متر است. زیبا بودن ساحل این پارک باعث شده است که مسافرانی که به جزیره کیش سفر می کنند، این پارک را انتخاب کنند.

اگر هتل محل اقامت شما در کیش یکی از هتل های شباویز و یا هتل مارینا پارک کیش است، به راحتی می توانید برای گذراندن اوقات فراغت خود به این پارک بروید.

امکانات پارک ساحلی سیمرغ کیش

از امکانات پارک ساحلی سیمرغ کیش می توان به فضاها و وسایل بازی کودکان، زمین بدمینتون، میز پینگ پنگ، پیست اسکیت، آلاچیق، باربیکیو، مسیرهای پیاده روی، مسیر و ایستگاه دوچرخه سواری، سرویس بهداشتی، آبنما و پارکینگ خودرو اشاره کرد. این پارک همچنین از فضای سبز کافی برخوردار است. این پارک علاوه بر زیبایی هایی که دارد دارای مجسمه های بسیار جالبی نیز می باشد. از چمدان ها گرفته تا مجسمه عروسکی و… از مجسمه های ساحل سیمرغ کیش می باشند. یکی از مجسمه های زیبای این پارک مجسمه سیمرغ است که در نزدیکی دریا و روی اسکله کوچکی ساخته شده است و دارای زیبایی بی نظیری می باشد. پارک ساحلی سیمرغ کیش همانند پارک شهر کیش گزینه بسیار مناسبی برای گذراندن اوقات فراغت می باشد. مردمان بومی جزیره کیش هم خود برای سپری کردن اوغات خود به این پارک می آیند.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط