سیفلد در تیرول

سیفلد در تیرول

شرح

سیفلد در تیرول 

سیفلد در تیرول یک روستای کشاورزی قدیمی است ، هم اکنون یک تفرجگاه مهم گردشگری ، در منطقه اینسبروک-لند در ایالت اتریش  است تیرول با جمعیت محلی 3312 نفر است. این دهکده در حدود 17 کیلومتری شمال غربی اینسبروک در یک فلات بین کوههای Wetterstein و Karwendel در یک جاده تاریخی از Mittenwald به Innsbruck واقع شده است که از قرون وسطی دارای اهمیت بوده است. این نخستین بار در سال 1022 ذکر شد و از قرن 14th به عنوان یک مکان زیارتی ، نه تنها از بازدید بسیاری از زائران بلکه از حقوق انباشت آن به عنوان یک ایستگاه تجاری بین آگسبورگ و ونیز بهره مند شد. همچنین از قرن 14th ، روغن شیل تیرولن در این منطقه استخراج شده است.

سیفلد حتی قبل از سال 1900 یک تفریحگاه تفریحی پرطرفدار بود و از دهه 1930 تاکنون یک مراکز ورزشی زمستانی مشهور و از محبوب ترین استراحتگاه های توریستی در اتریش شناخته شده است. این شهرداری که محل برگزاری چندین بازی المپیک زمستانی بوده است ، روستای خانگی آنتون سلووس ، مخترع نوبت موازی است.با داشتن بیش از یک میلیون شب در هر سال ، یکی از محبوب ترین مناطق توریستی تیرولن به ویژه برای اسکی در زمستان ، بلکه همچنین برای پیاده روی در تعطیلات در تابستان است.از شمال غربی سیفلد با دهکده Weidach، از شمال شرقی با Scharnitz روستای Gießenbachهم مرز است. مرز شهری شرقی آن با زیرل در امتداد محله از سیفلدر جوچ و سیفلدر اسپیتز عبور می کند.

این دهکده در جنوب فلات سیفلد فلات شمال رودخانه کاروانسرا در حوضه آبریز بین حوضه مسافرخانه و ایسار واقع شده است. این فلات در محدوده رشته کوه Wetterstein به غرب ، و رشته کوه Karwendel از شرق واقع شده است. در یک قطره شیب دار به دره مسافرخانه در جنوب سقوط می کند. از شمال ، دره مرتفع از طریق روستای شارنیز به سمت مرز با آلمان در Mittenwald منتهی می شود.

سیفلد دارای دو منطقه اصلی کوه برای پیاده روی یا اسکی است: یکی تپه گرد ، Gschwandtkopf  ودیگری در دامنه کوهها به سمت شرق است و بعد از رستوران بزرگ کوه در نیمه راه به بالا ، Rosshütte نامیده می شود. این کوهها بر فلات سیفلد تسلط دارند. از دیگر نقاط دیدنی قابل توجه می توان به Seekirchl ، یک کلیسای کوچک با پیاز گنبدی ، و Pfarrhügel ، دهانه ای از Gschwandtkopf که در مرکز شهر در جریان بود و یک تپه جذاب کوچک را تشکیل می دهد. همچنین یک دریاچه محبوب حمام بنام Wildsee وجود دارد.در سمت شرقی Seefelder Joch شاخه های Haglbach ، که از طریق غرب دره هرمانستال جریان دارد ، بالا می رود و سپس با رسیدن به فلات ، به جنوب می چرخد ​​تا در امتداد مرز شهرداری حرکت کند و از Wildsee تغذیه کند. Wildsee توسط رسوب رسوب از هاگلباخ تهدید می شود. در آینده برنامه ریزی شده است برای جمع آوری این رسوبات ، مخزنی در شرق اینnsbrucker Straße حفاری شود. رودخانه خاکی Wildsee که اکنون Seebach نام دارد ، از طریق سیفلد در جهت شمالی عبور می کند و اندکی پس از گذر از مرکز روستا ، آبهای راباخ را جمع می کند. این بخش توسط پیتر آنیچ در سال 1762 به نام ملبباخ ​​خوانده شد.

منبع : ویکی پدیا

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک