پارک علمی پروفسور بازیما

پارک علمی پروفسور بازیما

شرح

پارک علمی پروفسور بازیما اولین و منحصر به فرد ترین پارک موضوعی در شهر مشهد و در کشورمان ایران است این پارک در مساحتی حدود ۲۴۰۰ متر در طبقه چهارم مجتمع وصال واقع در منطقه گردشگری سپاد شهر مشهد واقع شده است.

ویژگی های پارک علمی پروفسور بازیما

در پارک علمی پروفسور سوار بر ماشین زمان شده تا به ابتدای خلقت جهان رفته و سفری پرهیجان را از آغاز آفرینش تا به امروز تجربه کنیم. با سوار شدن بر زیردریایی اکتشافی سری به دنیای عجیب جانوران زیر دریا خواهیم زد. برای اولین بار در کشور و سومین بار در دنیا پس از کورپوس هلند و سنگاپور به همراه پزشک پروفسور بازیما با عبور از داخل دهان یک انسان غول پیکر و سفر درون اندام‌های بدن، به کشف اسرار بدن انسان خواهیم پرداخت.

تکنولوژی‌ها و تکنیک‌های پارک علمی پروفسور

در این پارک از آخرین تکنولوژی‌ها و تکنیک‌های تفریحی، کشف استعداد، افزایش و هدایت هوش هیجانی استفاده شده و سعی شده تا بازدیدکنندگان در حین تفریح و سرگرمی، مطالب علمی و آموزنده‌ای را نیز فراگیرند و خاطره‌ای خوش و ماندگار در اذهان ایجاد شود که موجب تکرار بازدید از مجموعه پروفسور بازیما شود.

بازی‌های پارک پروفسور

بازی‌های پارک پروفسور بازیما نیز در نوع خود منحصر به فرد است به طوری که می‌توان در سیمیلاتور پرواز همچون یک خلبان پرواز روی شهر مقدس مشهد را تجربه کرد. با ژیروسکوپ فضایی تست‌های مقدماتی فضا نوردی و شبه بی وزنی را تجربه کرد.

با مریخ نورد بازیما به کاوشگری در سطح مریخ پرداخته و در آسمان نمای خورشیدی (پلانتاریوم) فضای لایتناهی آسمان‌ها را به نظاره بنشینیم و در آکادمی زیست شناسی مانند یک پزشک به تشریح بدن انسان یا قورباغه پرداخته و مانند یک پرستار از تزریق گرفته تا احیاء قلبی را به صورت عملی انجام دهیم و بالاخره دختر خانم‌ها در فضای خصوصی اتاق ربان صورتی از طریق بازی و سرگرمی پاسخ تمام سوالات مربوط به دوران بلوغ (جسمانی و رفتاری) و یا سئوالات مربوط به جنس مونث را خواهند یافت.

با مراجعه به وبسایت این مجموعه می‌توانید به صورت آنلاین بلیط خریداری کنید تا بتوانید برای بازدید برنامه ریزی کنید به خصوص اگر اهل مشهد نباشید این کار خیلی ساده است. در این بازیما هم چنین دوره‌های آموزشی برای کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود که می‌توانند طی آن‌ها مطالب علمی را از طریق بازی و سرگرمی بیاموزند.

برای سفر به شهر نجف و بازدید از مکان های تاریخی این شهر می توانید از طریق همین وب سایت اقدام کنید اما توجه داشته باشید که برای راحتی سفر حتما بلیط نجف را هم خریداری کنید تا هنگام برگشت با مشکل مواجه نشوید.

موقعیت هتل

کشور: ایران | Iran
شهر: مشهد

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط