ایستگاه قطار سارگان ایت صربستان

ایستگاه قطار سارگان ایت صربستان 

شرح

ایستگاه قطار سارگان ایت صربستان ، Šargan Eight یکی دیگر از جاذبه های معروف صربستان را باز هم مدیون کارگردان مشهور، امیر کاستاریکا هستیم. این ایستگاه قطار کوچک در مسیری قرار گرفته که از بالا شبیه به عدد ۸ انگلیسی است و به همین دلیل به این اسم نامگذاری شده است.

ایستگاه قطار سارگان ایت صربستان بین کدام کشورها قرار دارد؟

راه آهن باریکی با میراث صربی که از شهر بلگراد  صربستان میتوان دسترسی داشت . این خط از روستای مکرا گورا تا ایستگاه Šargan Vitasi حرکت می کند . ساخت و ساز در طول جنگ جهانی اول آغاز شد و قصد داشت صربستان را با Austro-مجارستان ، که در آن زمان صربستان و بوسنی و هرزگوین را اشغال کردند متصل کند . ganargan در 9 کیلومتری از مرز پیش از جنگ واقع شده بود  .

مکرا گورا روستایی در صربستان در دامنه های شمالی کوه Zlatibor است. تأکید بر بازسازی تاریخی ، آن را به یک مرکز گردشگری محبوب با جاذبه های منحصر به فرد تبدیل کرده است . که پس از بازسازی یک راه آهن باریک بنام ganargan Eight که در جهان بی نظیر است ، رواج پیدا کرده است .

اتریشی ها برای تسریع در ساخت و ساز تعداد اسیران جنگی روسی و ایتالیایی را ثبت کردند. در حین حفر تونل “Budim” سقف سقوط کرد و باعث کشته شدن کل شیفت کارگران شد و کار متوقف شد تا اینکه سال 1921 ادامه یافت  . فرود 300 متری با مسیرهایی که به شکل 8 منحنی می شوند ،مسیر به طول 15/15 کیلومتر و به دلیل انحناء وجود دارد ، در بعضی از قسمت ها قطار دو بار از همان نقاط عبور می کند .

در کل ، 22 تونل در مسیر وجود دارد . کل منطقه در آب فراوان است ، که نام آن را به روستای Mokra Gora (“کوه مرطوب”) داده است. در طول مسیر 365 چشمه آب شناخته شده وجود دارد . آب به معنای واقعی کلمه در زیر دیواره های تونل فرو می رود .

بخشی از مسیر ریلی که زمانی اروپا را از طریق تپه ها ، پل ها و مناظر غیرقابل دسترسی به دریای آدریاتیک متصل کرده بود ، امروز نمایانگر یک راه آهن توریستی – موزه است. کمتر از پنجاه سال است که “شیرا” معروف در این مناظر کوهستانی و کوه های کوهستانی سوار شده است .

موقعیت هتل

کشور: صربستان
شهر: بلگراد

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک