میدان قانون اساسی سن سباستین

میدان قانون اساسی سن سباستین

شرح

میدان قانون اساسی سن سباستین

میدان قانون اساسی سن سباستین میدان در زمان های قدیم یکی از محبوب ترین محل های گاوبازی بود . در قلب بخش قدیمی سن سباستین است .

میدان قانون اساسی  در شهر سن سباستین بزرگترین جشن ها در اینجا برگزار می شود: مهمانی  ملننذ تامبورادا ، سانتو توماس در اینجا شروع می این میدان در سال 1817 ساخته شده است و در زمان خود اهداف مختلفی را ارائه داده است. اگر به شماره های بالاتر از هر پنجره توجه کنید ، می توانید از خود سؤال کنید که آیا این زندان ، یک هتل یا … بوده است .

به محض اینکه وارد میدان شوید ، شماره های بالای هر یک از پنجره های رو به روی خانه ها توجه شما را به خود جلب می کند . این اعداد هنوز جعبه های گاو نر را نشان می دهند که خانه ها از قبل در آن قرار داشتند و از آنجا می توانستید گاو گاو را تماشا کنید .

پس از احداث یک عرصه گاو نبرد جدید و بزرگتر در شهر ، از میدان قانون اساسی دیگر به عنوان گاو نر استفاده نشده است. بازدید کنندگان می توانند مغازه ها و کافه هایی در این میدان ببینند که آن ها را دعوت به نوشیدن می کند .

در واقع ، Plaza یک بار بزرگ بوده و اعداد مربوط به اتاق ها  بلیط فروشی است . در حال حاضر این هتل در کافه ها ، رستوران ها و مغازه ها قرار گرفته است .

میدان جدید بازسازی شده در مسیرهای قبلی در سال 1815 توسط اوگارتمندیا ، اولین نقطه عطف بازسازی شهر پس از آتش سوزی در سال 1813 است .

میدان قانون اساسی قلب بخش قدیمی سن سباستین است . بزرگترین جشن ها در اینجا برگزار می شود: تامبورادا ، سانتو توماس ، شما این مهمانی را نام می برید ، و احتمالاً از اینجا شروع می شود. طرح مربع اصلی را با ترکیب یکنواخت نما دنبال کنید و ریاضت نئوکلاسیسم را نشان دهید. این مجموعه از بعضی از طاق ها و سه طبقه با بالکن باز است . در یکی از طرفین مربع و به شکلی یکپارچه ، ساختمان سالن قدیمی تالار ایستاده است .

بازدید از سن سباستین لزوماً با بازدید از شهر قدیمی ، محله معمولی که شما را به پیاده روی دعوت می کند ، آغاز می شود. در خیابانهای باریک آن قدم بزنید ، ساختمانهای نمادین آن را تحسین کنید و در قلب مرکز اجتماعی واقعی شهر لرزانید .

همچنین دو کلیسای قدیمی شهر ، کلیسای سنت وینسنت و باسیلکا سانتا ماریا و میدان معروف قانون اساسی آن را کشف خواهید کرد که در قلب این روستای کوچک در شهر واقع شده است .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک