سن آنتونی ایبیزا

بندرگاه سن آنتونی ایبیزا 

شرح

بندرگاه سن آنتونی ایبیزا (San Antoni ) درنزدیکی مرکز شهر واقع شده است . و در نزدیکی بندر خیابان سانتا آگنز قرار دارد .یکی از استراحتگاه های محبوب برای گردشگرانی است که تعطیلات خود را در ایبیزا می گذرانند میباشد .

سانت آنتونی به یک مقصد سرزنده ایبیزا شناخته شده است . ساحل کنار این بندر، تفرجگاهی زیبا که با درختان نخل با بسیاری از کافه ها ، تراس ها ، مغازه ها و رستوران ها با فضای عالی وجود دارد .

در نزدیکی بندر سان آنتونی ساحل محبوب واقع شده است ، ساحل S ‘Arenal که برای کسانی که به دنبال آرامش و آرامش هستند مناسب نیست ، با این حال برای کسانی که به دنبال یک ساحل با تمام خدمات و تفریحات و سرگرمی های بسیار مناسب خواهد بود .

بخش اعظم خلیج در امتداد تفرجگاه ساحلی ، پر بازدیدترین و رنگارنگ ترین منطقه بشمار میرود . اگر به دنبال کمی هیجان یا ورزش های آبی هستید ، می توانید از امکانتات تفریخی این ساحل همچون قایق موز، پارازلینگ ، اجاره دوچرخه آب ، موارد دیگر را تهیه نمایید .

ساحل زیبایی سن آنتونی توسط تالار شهر ایجاد شده در 25 کیلومتری اویسسا در غرب جزیره واقع شده است. و بیشتر اوقات توسط گروههای جوان انگلیسی مورد توجه قرار دارد .

در این منطقه  می توانید یک غروب زیبا ، بندر و کلاه قایق بادبانی و همچنین سواحل S´Arenal و es Pouet را ببینید و قدم بزنید ، و در تراس های خیابانی از کافه ها و کلوپ های مشهور و جهانی از آن استفاده کنید . رستوران های زیادی همچون کافه بودا ، کافه ساحلی ، مامبو ، ساوانا کلاب ساحلی ، کافه دل مار ، ری دو کوپا ، ایبیزا راکوس بار ، کافه لاله را خواهید یافت .

در طرف مقابل خلیج سانت آنتونی ،مجموعه ای با ارزش تاریخی بزرگ بنام  Punta des Molí که در سال 1999 افتتاح شده است . فضای چند فرهنگی ، خانه ای باستانی ibithencan که تبدیل به یک سالن نمایشگاه شده است . یک آسیاب صد ساله ، یک چرخ فراری ، یک سالن نمایشگاه ، یک کارخانه قدیمی روغن که در کل نمای زیبایی از معماری باستانی است .

این مکان میزبان انواع نمایشگاه های خلاق ، کنسرت ، جشنواره های فیلم و کارگاه های آموزشی است . مکانی که در ابتدای قرن بیستم اجازه می دهد ، با شیوه زندگی و سنت های جزایر پییته آشنا شوید .

موقعیت هتل

کشور: اسپانیا
شهر: ایبیزا

دیدنی‌های نزدیک