بهترین کتاب‌فروشی‌های

معروف ترین کتاب فروشی های سالزبورگ

شرح

کتاب فروشی های سالزبورگ

معروف ترین کتاب فروشی های سالزبورگ ممکن است پس از بازدید از سالزبورگ  اتریش، به بررسی برخی از بهترین کتابفروشی های این شهر بپردازید.بعضی از اشخاص هیچ آرامشی را بهتر از خواندن کتاب نمیدانند.

 در سالزبورگ  به راحتی  لیست کتاب فروش های  مورد علاقه خود را تهیه کرده ومی توانید انواع کتاب های تاریخی و کلاسیک و ادبیات رادر کتاب فروشی های جذاب قدیمی  پیدا کنید.

کتاب فروشی های سالزبورگ

ما در تلاش هستیم برخی از بهترین و برترین  کتاب‌ فروشی‌های سالزبورگ را برای گذراندن لحظاتی خاص و بیاد ماندنی در بین  قفسه‌های کتاب‌ به شما معرفی کنیم.

کتابفروشی روپرتوس

کتاب ‌فروشی روپرتوس  در خیابان درایفالتیگ کایتس گاسه سالزبورگ واقع شده است.فروشگاه روپرتوس مکانی دنج وآرام و پرطرفدار و محبوب در بین محلی‌ها وتوریست ها  می باشد.  در این فروشگاه  کتاب‌های‌ داستانی، غیرداستانی و آثار کودک را می توانید تهیه نمایید.

این کتاب فروشی خوب و مجهز در مرکز سالزبورگ ، جایی که هنوز هم کارکنان می دانند مشتریان خورا چگونه راهنمایی کنند.

کتابفروشی روپرتوس

کتابفروشی هولریگل

هولریگل قدیمی‌ترین کتاب‌ فروشی اتریش و دومین کتاب فروشی منطقه آلمانی زبان است. این کتاب فروشی سنتی وکهنه و قدیمی سرشاراز زیبایی میباشد. در این فروشگاه  بسیاری از کتاب های با مضمون سالزبورگ ، موضوعات اصلی برای دانشجویان (تاریخ ، زبان ها ، قانون) ، کتاب های زبان انگلیسی ، بخش سفر ، کتابهای صوتی ، ادبیات عمومی وجود دارد.

کتابفروشی هولریگل

کتابفروشی زینکس اوند سالزبورگ

 کتاب فروشی زینکس اوند فروشگاهی کوچک اما درعین حال مملو از کتاب های  انتشارات زینکس اوند دارای یک چشم اندازفوق العاده و کاملاً محلی است و نزدیک به دانشگاه موزارتیوم در خیابان فستونگس گاسه می باشد. در این مجموعه گسترده کتاب های آلمانی زبان و همچنین انواع کتاب های خارجی را ارائه می دهند.

کتابفروشی زینکس اوند سالزبورگ

کتابفروشی اشتیئرله

کتاب فروشی اشتیئرله در گوشه ای از شهر قدیمی سالزبورگ  که بسیارزیبا و شیک با فضای بسیار برای جستجو در میان قفسه‌های کتاب است و دارای یک سقف طاق‌دار می باشد.این فروشگاه مجموعه‌ ای ارزنده از کتاب‌های آلمانی ‌زبان و کتاب‌های خارجی و همچنین جلدهای فاخر را در خود جای داده است.

 

کتابفروشی اشتیئرله

کتاب‌های موجود دراین مجموعه  شامل موضوعاتی از سفر به روح و جسم و طبیعت می‌شوند. یکی دیگراز جذابیت‌های این فروشگاه  گربه‌ ای  به نام کیرا می باشد که گاهی روی کتاب‌ها استراحت می‌کند.

موقعیت هتل

کشور: اتریش
شهر: شهر وین

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک