سافاری در آنتالیا

تجربه سافاری در آنتالیا

شرح

سافاری در آنتالیا

 سافاری تفریحی بسیار هیجان انگیز است با خودروهای مخصوص این کار مثل جیپ انجام میشود. از جذاب ترین شهرها برای سافاری شهر آنتالیاست ، که با داشتن زیباترین طبیعت و بکر بودن مناطق لذت بسیار زیادی به مسافران میدهد. تور های سافاری در آنتالیا جز گران ترین تفریحات این شهر هستند. در این مقاله سعی داریم شما را با سافاری در آنتالیا آشنا کنیم با ما همراه باشید.

سافاری در آنتالیا

آشنایی با سافاری در آنتالیا

سافاری از لذت بخش ترین تفریحاتی است گردشگران عاشق آن هستند ، این تفریح لذت بخش هم دارای ترس است و هم شادی سرشار، در زمان انجام این تفریح لذت بخش میتوانید از مناظر زیبای اطراف خود نیز لذت ببرید و در زمان سافاری شما از شهر خارج میشود و با ماشین های مخصوص به دل طبیعت میروید. برای انجام سافاری شما نیاز به یک سری لوازم مخصوص دارید که معمولا برگزار کنندگان تور در اختیار شما قرار میدهند.

سافاری در سواحل آنتالیا

قرار گرفتن در ساحل دریای مدیترانه باعث شده که این شهر آب و هوایی مناسب برای پرورش گیاهان مختلف داشته باشد و با طبیعت زیبایی ای که دارد می توانید سافاری ای لذتبخش را در این شهر تجربه کنید. مدت زمان این سافاری از ۴۵ دقیقه تا ۶ ساعت قابل تغییر است و در تمامی مدت انجام آن  یک راهنمای ماهر در کنار شما قرار دارد. هر چند که امکان سافاری در نقاط مختلف آنتالیا وجود دارد ولی منطقه کمر و لارا بهترین مکان ها برای این کار است.

سافاری در آنتالیا

سافاری در ساحل کمر

کمر منطقه ای سرسبز با مناظری زیبا در جنوب آنتالیا است که دور بودن این منطقه از آنتالیا باعث شده که هزینه سافاری در این محل نسبت به جاهای دیگر ارزان تر باشد. شما در طول سافاری در دامنه کوه توروس گشت و گذار می کنید، از تپه های خاکی، جنگل ها و زمین های ناهموار عبور می کنید و محو تماشای حیات وحش و زندگی روستایی می شوید. در قوانین تور آمده که باید حتما قبل از انجام آن بیمه شوید و اگر بخواهید به شما یک وعده غذا هم داده می شود. هزینه آن برای سافاری با جیپ حدود ۶۰ دلار و برای سافاری با چهارچرخ حدود ۴۰ دلار است.

سافاری در کپرو کانیون

در شهر زیبای آنتالیا یک پارک ملی ثبت شده به نام کانیون قرار دارد که یک روز زیبای سبز رنگ از وسط آن میگذرد ، تمامی تفریحات در این پارک وجود دارد اما جذاب ترین آن سافاری است.سافاری های آنتالیا در این منطقه با خودروی چیپ انجام میشود و ظرفیت آن ۲ تا ۶ نفر است. هزینه این تور حدود ۴۰ دلار است و لحظاتی شاد و مفرح را برای شما به وجود می آورد.

سافاری در آنتالیا

لوازم مورد نیاز برای سافاری

کوله پشتی: یک کوله ی ضد آب همراه داشته باشید و لوازم ضروری همراه خود را داخل کوله قرار دهید.

ماسک: در صورت داشتن حساسیت حتما همراه خود یک ماسک داشته باشید.

نوشیدنی: سعی کنید در طول مسیر یه بطری آب یا نوشیدنی همراه خود داشته باشید.

دوربین مناسب: برای داشتن یک فیلم خوب از تفریح سافاری خود حتما دوربین مخصوص و ضد آب و ضد ضربه همراه داشته باشید.

عینک: سعی کنید حتما در طول سفر عینک به چشم بزنید تا گرد و غبار و گل وارد آن نشود

مواد شوینده: اگر پوستی حساس دارید حتما بعد از سافاری یک دوش کامل با مواد شوینده مخصوص بگیرید تا گرد و غبار از تن شما برود.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط