قوانین عجایب ایتالیا

ایتالیا و قوانین عجیب و غریبش

شرح

 ایتالیا در جنوب اروپا واقع شده است. کشور ایتالیا در شبه جزیره ایتالیا و جزیره های  سیسیل و ساردینا در دریای مدیترانه قرار دارد. در نقشه این کشور شبیه به چکمه می باشد.

به دلیل جاذبه هایی چون: کولوسئوم، فلورانس، پوزیتانو، فواره تروی، ونیز و … مسافران زیادی به این کشور سفر می کنند. اگر قصد سفر به ایتالیا را دارید حتما قبل از سفر با قوانین ایتالیا آشنا شوید تا سفر خوب و به یادماندنی داشته باشید. این کشور مانند کشورهای دیگر قوانین خاص خودش را دارد. با ما همراه باشید تا با قوانین ایتالیا آشنا شوید.

قوانین ایتالیا

قانون اول: شما باید همیشه در میلان لبخند بزنید

یکی از عجیب ترین قوانین ایتالیا خندیدن در خیابان های ایتالیا می باشد. اگر قصد سفر به این کشور را دارید باید بدانید هر لحظه باید لبخند روی لب داشته باشید در غیر این صورت جریمه می شوید. این قانون در  زمان امپراطوری اتریش – مجارستان تصویب شد تا میلان به برتری برسد. فقط در گورستان ها و بیمارستان ها این مورد سخت گیری نمی شود. این قانون هم اکنون زیاد سخت گیری نمی شود. شما در سفر هستید پس حتما از سفر خود لذت میبرید و به صورت ناخودآگاه لبخند بر لبانتان نقش می بندد.

قوانین ایتالیا

قانون دوم: جا گرفتن در سواحل با کمک حوله و بساط پیک نیک

اگر قصد تفریح کنار ساحل را دارید به ساحل های کاپری، پوزیتانو (Positano) یا راوِلو (Ravello) نروید. استفاده از حوله ی شنا و لوازم تفریح  ممنوع است. گارد ساحلی مسئولیت جمع آوری وسایل ها در آب هستند. هدف اصلی بر این است که نمای زیبای ساحل خراب نشود.

سواحل ایتالیا

قانون سوم: ممنوعیت ساخت قلعه های شنی در ساحل شهر اراکلیا

یکی دیگر از قوانین ایتالیا ممنونعیت ساخت قلعه شنی در ساحل شهر ارکلیا است. یکی از مهیج ترین سرگرمی کودکان در کنار ساحل درست کرن قلعه شنی می باشد. در شهر  اراکلیا (Eraclea) درست کردن قلعه شنی در سواحل این شهر ممنوع است. پس اگر به این شهر سفر کردید فقط برای استراحت و آرامش به ساحل این شهر بروید.

قوانین ایتالیا

قانون چهارم : در تورین، سگ خود را سه بار در روز به پیاده روی ببرید

در تورین قوانینی وجود دارد که افرادی که سگ دارند باید روزی سه بار سگ خود را به پیاده روی ببرند. اهمیت به حیوانات در این کشور بسیار بالا است. حیوان آزاری یا رنگ کردن موی حیوانات ممنوع است. اشخاصی که موی سگ خود را رنگ می کنند، جریمه ی سنگینی متحمل می شوند.

قوانین ایتالیا

قانون پنجم : ممنوعیت تنگ ماهی در رم

به دلیل اهمیت و قانون در باب حقوق حیوانات، یکی دیگر از ممنوعیت های این کشور داشتن تنگ ماهی است. یعنی به دلیل کوچک بودن حجم تنگ ماهی، ماهی که در آن نگه داری می شود ممکن آزار ببیند.  در رم هیچ تنگ ماهی بفروش نمی رسد.

قوانین ایتالیا

قانون ششم: ممنوعیت شنا در حوضچه های عمومی در ایتالیا

اگر قصد آب تنی دارید فقط در سواحل اینکار را انجام دهید. آب تنی  از سمت شما درحوضچه های که در سطح شهر وجود دارد ممنوع است و متحمل جریمه ی سنگینی خواهید شد. هدف اصلی این ممنوعیت نگه داری از آثار های تاریخی ایتالیا می باشد زیرا حوضچه هایی که وجود دارد جزو آثارهای تاریخی است.

قوانین ایتالیا

قانون هفتم: ممنوعیت فروش اجناس تقلبی در ونیز

ممنوعیت فروش اجناس تقلبی در ونیز از دیگر قوانین ایتالیا است. برند ایتالیایی لویی ویتون بسیار معروف است. در سفر به ایتالیا اگر قصد خرید دارید فریب کیف های تقلبی اطراف ونیز را نخورید. اگر ماموران اجناس تقلبی از فروشنگان بگیرند باید جریمه سنگینی پرداخت کنند.

قوانین ایتالیا

موقعیت هتل

کشور: ایتالیا
شهر: فلورانس

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک